Skyfall (2012)

Příjemně potemnělé s zapamatovatelnými charaktery a skládající poctu Bondovským proprietám na každém rohu. Docela dlouhá stopáž uteče vcelku rychle, nechybí osudovost, ani výrazný záporák (který je fajn archetypální, což je trošku v kontrastu se snahou "zreálnit" Bondova dobrodružství), plus je tu několik zajímavě zpracovaných akčních scén, i když v tomto ohledu se mohlo ještě trošku přitlačit na pilu. 8/10

Sladký život na Ibize (2004)

Po všech holkách, klucích a dalších, kteří to chtějí, a to pořád m,i Sladký život na Ibize nepřišel tak děsivý. Ne, snad, že bych se hodně nasmál, ale ani mě film neurazil. Jediné, co stojí za pozornost je Kristian Kiehling jako ústřední sympaťák, protože ten není narozdíl od ostatních herců tolik křečovitý. A abych nezapomněl, ani soundtrack nebyl špatný. Tedy, pokud nemáte nic proti současné komerční dance tvorbě.

Sláva (2022) (seriál)

Má to příjemně nepříjemnou atmosféru, umí to být syrové i surové, ale na můj vkus to bylo zbytečně protahované a finále bylo poměrně antiklimatické.

Slečna zamilovaná (2009)

Sandřina postava mi nepřišla roztomile praštěná, ale otravně praštěná, což mi hodně zkazilo celý zážitek. Podruhé už do toho nepůjdu.

S ledovým klidem (2012)

Standardní pásový produkt. Na jedno podívání neurazí, ale za chvíli se ztratí v konkurenci spousty podobných projektů, kterých se objevuje plno.

Slepičí úlet (2000)

Kdo by to byl býval řekl, že plastelína působí stejně dobře, jako počítačová animace. Variace na únik z vězení je okořeněná výbornými vtípky, i dobře napsanými charaktery (i když jsou to slepice a kohouti plus nějaká ta krysa).

Slimák (2006)

Roztomile krvavé, vtipné, zábavné i svižné. Triky sice nejsou zrovna nejlepší (zmutovaný jelen by si zasloužil lepší zpracování :)), ale jinak skvělá hororová komedie plná černého humoru, rudé krve a povedených hlášek.

Slunce, seno a pár facek (1989)

Vidím zápory, ale i přesto se pokaždé u tohoto filmu velmi dobře bavím. Vesnický humor je prostě k sežrání, stejně jako amatérský dabing německých pornofilmů.

Slunce, seno, erotika (1991)

Tak to se hodně nepovedlo. První dva díly se mi líbily a pobavily mě, ale tentokráte už je toho "crazy" nádechu až moc. Spíše trapné než zábavné.