Avatar: Legenda o Aangovi (2024) (seriál)

8 dielov frnk. Malý Aang presviští polkou sveta so svojimi kamošmi wannabe vládcami zivlov na lietajucom bizónofalkobuvolovi a vy ste ani nedojedli popcorn. Prejdete rôznymi svetmi , stratíte pár priateľov , aby ste našli svoj osud. Seriál je pre neskôr narodených ,ale ako v každej rozprávke aj tu nám príbeh ukazuje že pridať sa na správnu stranu je to najdôležitejšie. Vládcovia živlov spojte sa!

Predátor (1987)

Tutoriál ako uloviť mimozemského lovca lebiek ak plánujete navštíviť džungľu. Pri návšteve džungle si musíte určiť ciel a zohnať partiu , ktorá s vami bude spoločne okrem komárov a ineho hmyzu zabíjať aj vesmírnych šerifov , ktorí strielajú laserom a svoje obete zvliekajú z kože a robia si z nich trofeje. Popritom všetkom musíte mať aj dobrý zrak lebo vesmírny šerif dokáže splývať s prostredím ,ale našťastie aj on krváca no na zeleno

Poslední skaut (1991)

Proč Pan Milo prošel ulicí , protože měl  ptáka v slepici. Vrchol devadesátek. Joe Halenbeck kraluje všetkým naštvaným postavám , ktoré  denno denne čelia problémom v práci , v rodine alebo sú problémom oni sami. Veľmi dobre ho dopĺňa bývalý profi futbalista , ktorý nosí kalhoty za šestcet dolaru a dcéra , ktorá si myslí , že jej tatko je paznecht. Irónia a sarkazmus sú v každej druhej vete a hlavne v situáciach v ktorých ide hrdinom o život. Ak sa cítite sami , kúpte si psa.