Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Menší píčovina než jsem čekal. Von už ten původní Rudý úsvit nebyl zrovna hit pro někoho možná kult pro mě ale fuj.

Bídníci (2012)

Moc jsem se těšil teď bych si nejradši nafackoval.

Princ a pruďas (2011)

Ultimátní zlo a brutální prdel v jednom.

Raubíř Ralf (2012)

Jeden z těch nejoriginálnějších a samozřejmě z těch nejlepších animáku všech dob.

Zpátky ve hře (2012)

Neurazí ale táké bohužel nenadchne na Eastwooda posledních let to končí až moc velkým happy endem.

Sedm psychopatů (2012)

Jelikož už jsem na to byl díky Bruggam připravenej, tak jsem se královsky bavil ale dokážu se v cítit do člověka, který tohle viděl jako první film od McDonagha a upřímě ho lituji. Bohužel geniality Brugg to ale nedosahuje chybí tomu to srdíčko ta pointa.

96 hodin: Odplata (2012)

Proč?? Jednička, pro mě naprostá jízda u které jsem slintal jak po lobotomii, dvojka naprostý výplach střev. Udavte se těmi penězi je naprosto jasný proč tenhle film vzniknul. Do drtičky s váma.

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino to znovu dokázal už do třetice mi ukázal, že přeci jen ho dokážu strávit po Pulp Ficton a Panchartech už třetí film, který nepovažuju za ztrátu času. Sakra ještě aby se mi začali líbit tarantinovky. Jinak je to typický výtvor choré tarantinovské mysly. A klobouk dolu před Waltzem protože tohle je další důkaz toho jak geniálním a nevšedním hercem on je ikdyž je to němčour ( rakouskej) jak poleno.

Penelope (2006)

Milá moderní pohádka s naprosto nemožným JM, kterej mi opět zmrvil celej film.