Mendoza

Armando Mendoza

kraj Hlavní město Praha

1 bod

• 22.8.2013  18:05
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Rafinovaně nevkusná politicky nekorektní satira? Ani hovno! 2* za skotského hoteliéra.

• 6.7.2013  10:51

Snad jediný HK film, který jsem nedokoukal. Možná je potřeba napřed podstoupit lobotomii, aby to člověk vydržel.

• 17.4.2011  21:17

Nemám slov, prostě masakr.

• 15.12.2010  21:32
    Děrsu Uzala (1975)

Homosexuální Kapitán (doprovázený teplými bratry) a mírně připitomělý nevzdělaný tatar, či co to bylo, putují tajgou, pralesem, loukou, bouří, po kolena ve vodě, po kolena v bahně, ve dne, v noci.... No, děsná hlína.

• 24.11.2010  23:50

Ne a ne a ne a ne! Ten film si nezaslouží takto nízké hodnocení. To jen Gay Ritchie všechny zblnul, že gangsterka musí mít padesát střihů za minutu a hrdinové musí být pekelně cool nebo alespoň naprostí kreténi.

• 1.9.2010  20:13
    Čápi s mákem (TV pořad) (2010)

Dnes je středa, Ivety je třeba. Kill it with fire!!!

• 4.5.2010  00:03

Jsem znechucen! Takové zneuctění!!! Kde je ksakru Poirot a Hastings??? Hehe :D

• 21.11.2009  11:23

Jana Nagyová je v tomto filmu moc moc pěkná a za to si film zaslouží nedostat odpad. Koblih a jeho grupa jsou těžcí přizdisráčové a myslím, že toho tlustého blba měli pobodat hašišáci nožem nebo ho alespoň na konci z toho učňáku měli vyhodit.

• 9.6.2009  20:17

"Stýve, nejezdi! Jseš jak dělo!" :D

• 4.6.2009  21:37

Miluju, když odhalený zločinec nezapomene vyřknout hlášku typu: "Vy zpropadený Belgičane" či "Vy zatracený cizáku."

• 28.5.2009  23:05

Hodnotit nebudu (možná až ho uvidím podruhé), jen sem zkopíruji minirecenzi kolegy Bookra z Klubu Nenáročného Diváka: chci vsechny varovat pred hroznym dilem "smrt v benatkach" jehoz jsem vcera mel tu smulu kus videt. burzoazne-intelektualni pojeti starsiho pana, ktery "dava kukacku" na nactileteho chlapce mohlo zaujmout jen prave odpadliky

• 8.12.2008  16:55
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Chrochro!

• 13.5.2008  21:53

Film o tom jak se neúspěšný bankovní lupič Kukačka uhnízdí v domě ušlápnutého kadeřníka, jenž se v práci vydává za homosexuála a doma ho terorizuje manželka, tchýně a dvě dcery.

• 2.9.2007  12:44

...éh...co jsem to...a jo už vim...NEJLEPŠÍ WESTERN VŠECH DOB

• 3.1.2007  16:21

Variace na populární Činpokomony aneb "Musíš zničit zlou moc, bomalduj pšístav."

• 21.12.2006  12:06
    Sedmé nebe (TV seriál) (1996)

Nééééé už dost. Po shlédnutí pár dílů sedmého nebe jsem pocítil onen pocit. Ptáte se jaký? Ano závist. Vždyť všichni v tomto seriálu jsou krásní, šťastní, hodní a bůhví co ještě. A co jsem já? Alkoholik s pivnim pupkem, nešťastný, lhář neschopný cítit lásku ke svým bližním. Proč jsem se jen nenarodil do sedmého nebe, to je nespravedlivé.

• 13.4.2006  22:50

Geniální film o geniálním nechutném praseti jménem Bouřlivák Torrente. Už jsem ten film viděl asi 5x a pokaždé mě dostává víc a víc.

• 23.2.2006  21:27
    Sue Thomas: Agentka FBI (TV seriál) (2002)

Tohle je opravdu k zblití seriál. Odpad všech odpadů. Nenapadá mě horší shit, patetikcý vychovně propagandistický blábol bez jakékoli úrovně. Nelze klesnout hlouběji.

• 3.10.2005  00:04

Nádherný příběh o lásce, cti a odvaze.

• 18.9.2005  13:27

Hrdinský existenciální epos o bratrství, který vás donutí přemýšlet nad cenou lidského života. No, možná kecám, ale bžunda to je každopádně.