Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Romantický
  • Akční

O mně

Prostě Asie...a hlavně Korea...;)

 

자신을 못생길 사림이라고 생가하지 마세요. 아름다운 오지어라고 생각하세요. ;)

 

 

Aktuálně sleduji: 

Flower Crew: Joseon Marriage Agency, Strangers from Hell, Extraordinary You

 

Čemu nerozumím→ aneb poprask kolem Parazita....O.o 

Jako vážně? Parazitovi jsem dala dokonce dvě šance a u druhé mě přesvědčil ještě míň než u té první. Až jsem měla chuť hodit odpad...ale má to jisté kvality, tudíž jsem se přemohla a snížila na jednu hvězdu.
První pokus byl v klidu domova s prstem na klávesnici s šipkou vpřed, u druhé jsem přetrpěla celý film v kině...
Pro mě prostě nuda, nuda, žádné emoce. Bohužel ty očekávám i u black hjůmru...sociální drama? Kde? Nebylo mi líto nikoho z postav a jestli to měla být nějaká reflexe rozdílů mezi chudou a bohatou strukturou korejských domácností, tak se to moc u mě nechytlo. Viděla jsem prostě asi korejské filmy, které to reflektovaly intenzivnějc. Chyběla mi jakákoliv hloubka, napětí... vlastně prostě asi všechno, co očekávám od dobrého filmu. Někdy se nechám opít rohlíkem, neříkám, že ne...ale tentokrát to nešlo. A je mi líto, že do kin se dostávají jenom tyhle oceňované bubliny, protože všeobecně asijská kinematografie má mnohem zajímavější a žánrově vyváženější snímky než byl Parazit. Howk.

 

V poslední době mě zaujalo/ bavilo/ oslovilo svoji myšlenkou atp.:

 완벽한 타인 - Intimate Strangers  Burning The Limit of Sleeping Beauty Butterfly Sleep  라이브  Jangsoosanghwe poster  poster poster poster poster 시그널poster 트윈스터즈 poster Bakemono no ko  Collective Invention The Beauty InsideSeullowoo bidio 달의 연인-보보경심:려 Kubo and the Two Strings A Monster Calls 계춘할망 Ma vie de courgette Gaeinjueuija jiyeongssiKoe no katachi Planeta singli Galyeojin Sigan Kimi no na wa. 소원 Brigsby Bear

 이번 생은 처음이라 그대를 사랑합니다 Loving Vincent 

 

 

  

 

 

 

 

Reklama

Reklama