Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
11 fanoušků
/ 6 bodů
laseen
Katka Kohoutová
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Dobrodružný
Animovaný
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Temný rytíř
(2008)
Gosford Park
(2001)
Batman začíná
(2005)
Indiana Jones a Poslední křížová výprava
(1989)
Černý jestřáb sestřelen
(2001)
Ukradené Vánoce
(1993)
Pán prstenů: Dvě věže
(2002)
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů
(1983)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Star Trek
(2009)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(11)
Trellíno
=woody=
migaler
RickDeckard
touchmud
kjakob
spikey1
anaxtal
gruzdej
kohinnek
M.O.N.I.K.
Časové pásmo bylo změněno