Legie (2010)

Velká škoda. Tohle mohlo být velice zábavné béčko. Béčko to je, ale zábavné jen když se na scéně objeví zabijácká babička nebo zmrzlinář. Postavy mezi sebou vedou naprosto debilní dialogy, které tu a tam naruší nějaká ,,jakože akční scéna". Prostě vážně průšvih a lituji, že se tam sešlo tolik zajímavých herců..... PS: jo a vzhledem k tomu co bylo ve filmu řečeno, předpokládám že Bůh má pod svým velením legie andělů ve stylu Michaela a Gabriela. Táááákže proč se s tim motorestem celou dobu tak moc sral ?

Vrahouni (2010)

Neskutečně nudná srágora s debilním scénářem. Ani jedna vtipná scéna, nudná akce a nezajímavé postavy. Narychlo natočený pásový produkt s Kutcherem v hlavní roli, kterému neuvěříte jedinou větu...

Hellraiser (1987)

Hellraiser (respektive Pinhead) šel narozdíl od svých slavnějších hororových kolegů (Freddy, Jason, Michael, Leatherface...) dost mimo mě. Nezaujal mě příběh a chvílema jsem ani nevěděl co se to na obrazovce děje (hlavně ke konci je to těžká šílenost). Parta Cenobitů zaujala hodně, bohužel nedostala moc prostoru. Spousta diváků chválí skvělou atmosféru, ale já se k nim rozhodně nepřidám. Chvílema jsem se hodně nudil, což je vzhledem ke krátké stopáži velice smutné. Triky a speciální efekty bohužel (logicky) velice zestárly. Pinhead je dobrý záporák a zasloužil by si lepší příběh... PS: sequelů vzniklo fakt hodně co ?

Tichý dům (2010)

Na horor točený bez jediného střihu jsem se nějaký ten rok docela dost těšil. O to větší je teď moje zklamání. Rozhodně se mi líbí způsob, jakým je film natočený (a to i přes to, že to tak docela film beze střihu není...) a navzdory pomalému tempu sem se nenudil. Film obsahuje dvě povedené lekačky a jednu napínavou část. Bohužel scénář je naprosto debilní a vzhledem ke způsobu natočení, je scénář ještě debilnější.

Až tak moc tě nežere (2009)

Další mozaikovitá romantická komedie, která obsahuje více slavných jmen než vtipu nebo romance. Nejvíc mě rozhodně bavila Ginnifer Goodwin (sakra, kdo to je?...) a Justin Long. Dost mi vadila postava Scarlett Johansson, která byla strašně nesympatická a přišla mi úplně mimo (i když vypadá docela dobře...). Délka filmu může být pro někoho vražedná.

Mechanik zabiják (2011)

Relativně dlouhé rozhodování mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami skončilo nakonec na čtyřech. A to i přes naprosto debilní závěr. Film nemá žádné výrazně hluché místo a digitální krví se nešetří. Jason Statham hraje svůj standard (tváří se drsně, mluví drsně a vůbec..., dělá samé drsné věci) a proto je podle mě naprosto válcován výkonem Bena Fostera, který je tu opravdu výborný a jeho postava je mnohem živější a zajímavější.

Intimní past (2011)

The Resident je film který nenabídne naprosto nic nového. Na tak tuctový film je tu ale velice silná herecká sestava. Naneštěstí Jeffrey Dean Morgan se do své role vůbec nehodil a Christopher Lee je tam jen ,,navíc" (i když jsem byl velice rád, že ho zase vidím v novém filmu). Hilary Swank tu vypadá vcelku dobře, což se o jejím výkonu zas tak říct nedá.

Země dinosaurů (1988)

Když jsem byl ještě malej špunt, tak VHSka s tímhle filmem hrála snad nonstop. Dinosaury jsem tehdá žral neskutečnym způsobem (a kdo ne?).

Fanatik (1996)

Průměr po všech stránkách. Vzhledem k zajímavé zápletce a hereckému obsazení je to velká škoda.