Návrat do budoucnosti III (1990)

Trojka je presne v strede medzi predchádzajúcimi časťami. Je lepšia od jednotky po obsahovej stránke, na rozdiel od dvojky je však menej využité cestovanie v čase a taktiež obsahuje aj menej technických vychytávok. Navrch má v zábavnosti a vtipe. Inak je to uzavretie trilógie ako má byť!

Webmaster (2008) (pořad) odpad!

Určite jedna z najhorších relácií čo vyprodukovala Jojka. Maximálne neoriginálne, trápne aj s celým Sajfom, ktorého humor nie že baví, on odradzuje! A tých pár vtipných videí, čo každý z nás už niekde určite videl, vážne od neho nepotrebujem okomentovať - to už radšej strávim Kronerove Hopla! Nakoniec ešte jedna vec - nech sa snažím akokoľvek, ešte som neprišiel na zmysel a význam posúvania videí do ďalších kôl. To aj tých "rozkockovaných" je až tak málo???

Vysvobození (1972)

Silnejšej prvej polovici by sa dalo dať aj 5*, ale nakoniec aj tak dobre že film postupne zvolnil, na nič sa nehral a prešiel na psychologickú strunu.

Sex a Lucía (2001)

100% film minimálne vo svojom žánri. Doporučujem pozrieť aj ukážky z natáčania, Paz Vega to mala s mopedom skutočne ťažké :)))

Noční můra v Elm Street (1984)

Tak po viac ako 25 rokoch film určite stráca najmä na atmosfére, ale v tej dobe patril určite k tomu najlepšiemu vo svojom žánri. Originálny námet je v jednotke pri krátkej stopáži vcelku využitý, zápletka s Fredym na konci je tiež jedna z najlepších celej série, 4* sú optimum.

Návrat do budoucnosti II (1989)

Tak dvojka už využíva cestovanie v čase na plnej čiare, dejové línie sa začínajú prelínať, dej nie je tak ľahko predvídateľný a baví viac ako jednotka. Super, dávam plné hodnotenie bez mihnutia oka. Najoriginálnejší diel trilógie s najlepšími nápadmi.

Milk (2008)

Aj keď bol Sean Penn veľmi presvedčivý, vôbec ma to nebralo. Sorry, ale asi bola chyba v spracovaní dejovej línie, nefandil som mu (ale ani konkurentovi ani nikomu inému), jednoducho som bol rád keď už film skončil. Precenené filmové spracovanie, ktoré už teraz snáď takú poctu nepotrebuje.

Loudilové (2009)

V podstate ide zas len o priemer v rámci teenage komédií - nič viac, nič menej.

Milionář z chatrče (2008)

To nikomu nevadia tie nezrovnalosti v súťaži, na ktorej vlastne celý film stojí? Odkedy sa vysiela Live a ísť len tak na WC po zadaní otázky...? Ehm, to hádam nie! Teda nechápem a Oscara za film a scenár taktiež nie.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Taký rozvláčny guláš niečoho, čo mi nie veľmi sadlo. Pár nápadov a vychytávok tam je, animácia sa však viac hodila Mŕtvej neveste - tu tá pochmúrnosť je len "akože". 70%