Žhavé výstřely (1991)

Blbost. Blbost, ale vtipná. Jim Abrahams si nemilosrdně bere na mušku veškerá klišé z amerických romanťáků a přidává násilnost a sexualitu, obojí přehnané až na nejzazší hranici, jak je typické pro parodie té doby.

Telefonní budka (2002)

Akce, dynamika, náboj, napětí. Nic z toho tomu nechybí. Velice mistrně zpracovaný útok na morální nedostatky společnosti podaný v pro dnešní lidi přijatelnějším stylem, než jak je tomu u klasických spisovatelů. Joel Schumacher prokázal své kvality.

Dům u jezera (2006)

Kdyby pokračovali tak, jak začali, šlo by uvažovat i o 5*. Na konci jim však jakoby došel dech.

Četa (1986)

Skvělý film, výborně obsazený a přesvědčivě zahraný (hlavě "hulicí" scéna xD)

Když má muž problémy (1992)

Jack Nicholson dokázal, že není hercem jedné role. Svojí, na svojí "normu" normální, roli zvládnul dobře.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Výborně zpracovaný námět, tři typičtí obyvatelé Ameriky v oné době, každý se svérázným charakterem a kdy divák neví, komu že to má vlastně fandit. Sergio Leone opět dokázal, že umí točit westerny. Dobře vybrané obsazení, svěle zahrané a i Ennio Morricone dokázal, že umí skládat hodbu k filmům. Nechyběly zde ani Leoneho typické westernové záběry, kdy protivníci stojí proti sobě, koukají si do očí asi pět minut a pak se vše naráz takřka během jediného výstřelu vyřeší.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Britové prostě umí komediální seriály. Toto je jen dalším příkladem.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Co to mají všichni za blbej nápad. Proč dobrého moderátora vymění za špatného? Proč!?

Nuda v Brně (2003) odpad!

Myslel jsem, že mě české filmy už nepřekvapí. Opak je pravdou - Nuda v Brně mě překvapila: jak se mohl Miroslav Donutil propůjčit něčemu, co nazvat slátaninou je urážka slátaniny.

Vratné lahve (2007)

Zajímavý film, chybělo mi tam však nějaké vhodné ukončení.