Řezník Wing se zaplete do konfliktu s panem Ko, mistrem školy Pěti draků. Mistr je přesvědčený, že Wing zabil jeho kmotřenku. Vůbec netuší, že za vším stojí jeho syn Tai-Hoi, který pomocí všemožných intrik svalil vinu na Winga. Wing musí dokázat svou nevinu a pomstít smrt svého bratra, kterého nezavraždil nikdo jiný než Tai-Hoi. I když si diváci stýskají, že film vlastně nemá scénář, je údajně plný všech možných škol kung-fu, skvělé choreografie, precizních soubojů a tudíž mu není co vytýkat. (oficiální text distributora)

Vonter

Průměrná hongkongská kungfu taškařice s tlouštěm Sammo Hungem.Od 2 hvězd film zachraňuje opravdu vydatná porce fightů a jejich kvalita. Vzpomínám o čem to vlastně bylo a vybaví se mi: MŇAŮŮŮŮŮ MŇAŮŮŮŮ ÁÁÁÁÁUUU MŇAU MŇAŮŮŮŮŮ PRRRRRSSSSSK MŇAŮŮŮŮŮŮŮŮŮ! ()

Sofius

Asi to bude znít zvláštně, ale na tomhle filmu nejvíce oceňuji scénář. Je na fiĺmy tohoto typu nezvykle propracovaný a jsou zde vidět i pokusy o psychologické drama. Obzvláště postava Sammo Hunga je kouzelná svým prosťáčkovstvím, které ve snaze pomoci, nedívá se na hlubší kontext a prostě v každé situaci hledí jen na horní stranu mince tak, jak padla. ()