Magic's Biggest Secrets Finally Revealed

• Slovensko Odhalené tajomstvá mágie a kúziel

Fascinujúci seriál odkrýva tajomstvá trikov a kúziel. Aj vy chcete vedieť, čo sa skrýva za magickými trikmi a ilúziami? „Maskovaný kúzelník“ postupne vysvetlí všetky známe i menej známe kúzla a ilúzie, ktorými nás kúzelníci dokážu stále fascinovať. Koho by nezaujímalo, ako sa dosahuje levitácia, prekrojenie človeka na polovicu alebo prepichnutie boxu s ukrytou asistentkou viacerými mečmi a neublížiť jej? A čo dokonalá ilúzia teleportácie? To všetko a ešte oveľa viac prináša 13-dielny seriál, ktorý odhaľuje kúzelnícke triky, hoci každý kúzelník by mal dodržiavať základné pravidlo - nikdy neodhaliť svoje kúzlo, inak ho kolegovia zavrhnú. Aj preto hlavná postava vystupuje v maske, aby ho nepostihlo odsúdenie od komunity kúzelníkov. (oficiální text distributora)

maniak.sused

Hodnotené ako dokumentárny televízny program by to odo mňa štyri hviezdičky nedostalo. Tie sú hlavne za nápad, osvetovú hodnotu a v neposlednom rade za veľmi sexy asistentky. Ich úžasné postavy totiž posúvajú celú reláciu o kus inde:) Chápem, že tá ,,osvetová hodnota" je diskutabilná, pretože mnohí môžu namietať, že táto relácia zbavuje kúzelníkov a ich profesiu všetkej aury. Ja však kúzelníkov nemám rád a moja škodoradosť teda dostala veľmi výdatný obed:) Nespochybniteľným faktom totiž ostáva, že slovo kúzelník je holou lžou. Keby si hovorili napríklad ,,trikovníci" alebo tak nejak, pili by mi krv asi menej. ()

JP84

Mnohem slabší než první série. Přecijen je vidět, že ta nejzajímavější kouzla už byla odhalena a občas to vypadalo, že kouzelník předváděl kdejakou blbost, aby vyplnil čas. ()

Tominko12

Zaujímavé vedieť, akými trikmi sa preslávili "mágovia"...ale už ich asi veľa nebude, ak si ľudia pozrú tento seriál.. ()

e-pilot

Určitě každý chtěl už od dětství vědět, jak se dělají triky, a tento populárně-"naučně"-zábavný pořad to zčásti nabízí. Na něco by člověk klidně přišel sám, ale některá kouzla jsou vskutku prefíkaná. ()

Matrix44

velmi som sa tesil na tento serial, ale... uroven predvadzanych kuzel je na urovni kuziel predvadzanych na detskej narodeninovej party. Jedna vec sa ale musi nechat "kuzelnikovi" s maskou, tak dlho som sa uz dobre nepobavil :) Criss Angel a David Copperfield sa urcite trasu o svoje fleky :) :) :) No a Harry Houdini sa musi v hrobe obracat! ()

marek1471

Pre niekoho sklamanie z odhalených trikov no pre mňa nie. Kúzelník ukazuje striedavo aj väčšie aj menšie kúzla. Je zaujímavé nahliadnuť za oponu trikov a môže inšpirovať aj Vás k vlastným a novým nápadom. ()

btl

Prvú polovicu som to pozeral aby som sa dozvedel ako to robí , druhú polovicu som pozeral len kvôli tým ženám. Nakoniec som to videl celé. Trik s dverami je môj obľubený. A ešte za toho originálneho komentátora ktorý pobavil dávam toľko koľko dávam. ()

Laslo

Zaujímavý seriál ale niektoré kúzla som vedel aj ich videl.Ale aj tak dobrý starý seriál.Inak odporúčam si pozrieť aj Čo sa skrýva za mágiou 1,2,3,4,5 je to podobné ako je tento kúzelný seriál. ()