Brouci v hlavě

• USA Encounter

Vyznamenaný mariňák se vydává na záchrannou misi svých dvou malých synů před nelidskou hrozbou. Během stále nebezpečnější cesty budou muset oba chlapci rychle dospět. (Prime Video)

stanyko

Chrobaky v hlave mal ten, co toto zaradil do sci-fi zanru a este aj ten, co strihal trailer. Cakal som zaujimave sci-fi a vytocilo ma, ked sa z toho stala nezazivna psychologicka drama. Nic proti tomu zanru, ale podla toho ako bol film uvedeni chapem ako podfuk na divaka. ()

DJMaroko

Označení Sci-Fi a Thriller k tomu filmu moc nepasuje, spíše jde o psychologické drama a takto je třeba i k tomuto filmu přistupovat. ()

Sopholojong

Sprejom proti mimozemskej hmyzej havedi, ktora vam vlezie do hlavy a urobi z vas nekontrolovatelneho hajzla. Hovno! Paranoidny, komorne ladeny thriller s vyformovanym charakternym hercom Ahmedom napriec nevadskou pustou o tom, co dokaze zapricinit jedna psychicka porucha. Vtahujuce, s minimalistickymi dialogmi, sustredenymi hercami a niekolkymi vybornymi scenami (zastavenie policajtom, garazovy twist, prestrelka v opustenom mestecku, napinavy, az poeticky vyboosteny zaver). ()