Hypnotic

• Velká Británie Hypnotic

Jenn cítí, že se v osobním ani profesním životě nikam neposouvá. Pomoc hledá u tajemného hypnoterapeuta, jenže rychle zjistí, že je její mysl zatažená do nebezpečné hry. (Netflix)

Malarkey

Neřekl bych, že tenhle thriller je tak špatný, abych o něm řekl, že to je totální šrot. Spíš je tu kombinace různých bodů, které spějí k tomu, že z Hypnoticu udělali zbytečnou záležitost. Námět je jak z nějakého braku osmdesátých let, nicméně technicky na úrovni dnešního Netflix filmu. Kate Siegel je třeba dobrá volba, ale spolu s dalšími herci tu z toho dělají spíš telenovelu. Celkově jsou tak dvě hvězdy adekvátní, ale i tak se jedná o hodinu a půl zbytečně promarněného času. ()

silentname

"Hypnotic" je v podstate vysoko tuctový thriller, ktorý dokopy nemá nič, čím by dokázal prekvapiť alebo výraznejšie zaujať. Nemusíte dokopy o tom vedieť absolútne nič a budete schopní to predvídať úplne od A do Zet a budete mať pravdu. Je to v podstate nič nehovoriaci film, ktorý môže vstúpiť do klubu všetkých ostatných nič nehovoriach thrillerov, ktorých sa dočkávame každý rok. Je tu pár scénok, ktoré stáli za to vidieť a nemôžem povedať, že by som totálne zabil svoj čas. Nenudilo ma to, nebolo to otravné, postavy boli v rámci možností celkom okey, no film je dokopy len thriller. A nemá žiadny originálny zvrat alebo zaujímavý moment, ktorý by ho vytiahol z úrovne priemernosti. Ak vám to stačí, tak toto vás bude baviť. Ak chcete niečo viac, radšej sa pozrite inde. Hodnotenie: C+ ()

darkrobyk

Příjemný thriller se sympatickou Kate Siegelovou (Jenn) má pomalejší (ale ne nudný) rozjezd. Jakmile se příběh zlomí a Jenn jde o život, napětí se stupňuje až k finále. Ohrožení v autě, zabiják s nožem v bytě a plnící se sen maniaka. Hodnocení odpovídá to na IMDb, ne zdejší mizerné, protože tak špatný tenhle psychothriller rozhodně není. ()

Aurus

Tenhle hororový film byl na to že má 49% sem si docela dost užil. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféra tu je docela povedená, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je velmi povedená. Pro mě obrovské překvapení a za mě si zaslouží 6/10. ()

Astaroth12

Keď som si prečítal obsah, trocha som tušil, že o žiadny horor sa jednať nebude. A tak to aj bolo. Bol to len celkom slušne sa rozvíjajúci thriller, ktorý ma v sebe veľa klišé, ale aspoň rýchlo odsypal.  Je tu niekoľko zvratov, ale ktoré za veľa nestoja, keďže sa jedna o veľmi predvídateľne zvraty. Ale aspoň sa dobre pozerá na Kate Siegel a tak v jej prítomnosti som aj zabúdal, že je je to celková nuda. Podobných filmov som videl niekoľko a tento naozaj nemá čo nove ponúknuť, ale nie je to ani strata času. Len naozaj škoda, že tu nebola ani jedna vypätejšia scéna. Slabé 3*. ()