Apache Junction

Apache Junction je výspou bezpráví, útočištěm zlodějů a chladnokrevných vrahů. Poté, co do města přijede městská reportérka Annabelle Angel (Scout Taylor-Compton), aby o něm napsala článek, stane se terčem útoků. Na pomoc jí přijde známý pistolník Jericho Ford (Stuart Townsend). A tak musí Annabelle svěřit svou budoucnost muži s minulostí zabijáka, protože Jericho směřuje k nelítostnému souboji. (mac000)

Lacike

Pred pár rokmi som u solídneho Leeovho westernu Any Bullet Will Do prorokoval, že za pár filmov by sa mohol vyšvihnúť na celkom zručného Z-tkára, ktorý za pár drobných natočí pozerateľný film. Zdá sa mi, že sa postupne skôr zhoršuje. Oproti Willisovkám alebo McDonoughovkám to aspoň vyzerá ako film. Sú tu nejaké kulisy, rekvizity, kostýmy, pri výstreloch sa fakt práši skutočný prach a aj kamera sem tam ponúkne štýlový záber. Bohužiaľ dej je tragédia. Nejaká naivná novinárka z veľkomesta príde do nejakého zapadákova v časoch divokého západu, aby napísala o tom jak to chodí medzi drsniakmi. Napísať, že sledujeme nejaké drobné epizódky by bolo príliš. Skôr je to len pár náhodných scén v ktorých väčšinou len kecajú a raz za čas niekto po niekom vystrelí. Väčšinou preto, lebo sa na neho zle pozrel pri kartách. Všetci tí ochotníci aspoň celkom uveriteľne trepú tie komické dialógy a na chvíľu sa tam zrazu objaví Thomas Jane v absolútne zbytočnej úlohe. Koho toto baví točiť? A čo za blázni to sledujú? Ehm. Proste ruky preč. 3/10. ()