Bez východiska

• USA No Exit

V napínavém thrilleru Bez východiska uvízne mladá žena Darby Thorneová na cestě za nemocnou matkou ve vánici a je nucena zastavit na dálničním odpočívadle se skupinou neznámých lidí. Když v zaparkované dodávce narazí na unesenou dívku, musí bojovat o holý život, aby zjistila, kdo je únosce. (Disney+)

Kushina

Fajn thriller, u kterého jsem nenašel nějak více režisérských vad (za což respekt, většinou to jimi srší o 106). Jinak příběh jako takový nebyl špatný, jen herci občas byli až moc béčkový a konec u hotelu moc urychlený. Ale co už, jako odpočinkové béčko na dobrou noc to nebylo špatné. 55% ()

Ronkar

Naprosto pohodovej béčkovej flák. Výchozí zápletka s nalezením svázaný holky v dodávce na odlehlém místě s partičkou cizinců je hodně dobrá. Mám rad tyhle thrillery na jednom místě, ze kterého není úniku. A obyčejný hrdiny, kteří se najednou musí vypořádat s extrémní situací. Brzy je však jisté, že tady se na hru "kdo to udělal" nepojede a místo toho se velice rychle věci hnou vpřed a začíná boj o přežití. Nevím, jestli je to dobře, protože díky tomu se vytratí budované napětí, které není špatné. No Exit má rozumnou stopáž, děj je svižný, úderný, a najde se i pár fajn twistů. Akce taky ucházející. Brutalitou se nakonec nešetří. Není to sice žádné gore, ale než naskočí titulky, dostane hrdinka řádně nakopáno, jak to má ve správném surival-thrilleru být. Jasně, realističnost je až na druhé koleji, občas je to hloupé a místy přepálené. U podobnýho žánru se to ale snese. Jediný co bych vyměnil byla hlavní herečka. Ne že by to neuhrála ale není moc sympatická a objektivně se o ní dozvíme prd. Jednohubka, která zabaví. ()

Grázl83

Atmosféra i napětí dobré, bohužel ten konec to zase celé zkazil. Proč tam vždy musí být tolik klišé a blbostí. ()

Ace.A.T.L.

Nic novýho pod sluncem. Jen se to tvářilo, jako inovace. Ale je to mdlý, předvídatelný a rozhodně ne něco, na co se kouknout znova. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU ()

Maraboy

Mám rád filmy odehrávající se v zimě, celkem dobrý thriller s dobrou zápletkou, ovšem trochu průhlednou, ocenil bych více, kdyby to nebylo tak předvídatelné. Mohlo to být brutálnější, bez happy endu a klišé, ale takhle. 55% ()

Tr0nic

Keby som nečítal knihu, tak je to lepší priemer. Takto však každá scéna pôsobila polovične a stále mi niečo chýbalo. ()

kyblik2

Napodiv veľmi slušná jednohubka. Podľa tunajších komentárov som nič extra nečakal. Ale atmosféra fajná, zápletka fajná a celkovo to dávalo to hlavu a pätu. Videl som v lepších thrileroch viac nezmyslov. Takže za mňa cez 60%. Nenudil som sa ani chvíľu. ()

Monyfik

Film plný nelogičností a hlavně nesympatická hlavná "herečky", ale stačí si dát lajnu a jste hrdina. Je smutné, že v dnešní době všech multi kulti obsazování je na celém filmu nejsympatičtější černoch (Dennis Haysbert), jedna hvězda za něj. ()

Stinger78

Komorní záležitost o skupince lidí, která ve sněhové bouři skončí v nějakém turistickém centru. Hlavní hrdinka objeví v jedné z dodávek spoutanou holku a rozjede se akce. Samozřejmě nikomu nejde signál (WTF, to jako v Améru trochu foukne a GSM sítě jdou do háje? Jako net bych pochopil, ale i komplet volání? Zlatí operátoři v ČR :-D ). Dostaneme nějaký ten zvrat v ději, závěr se rozjede do slušného tempa, ale hororem bych to nenazval. Každopádně příjemné překvápko. ()

Sopholojong

Priemerna "Hulu bachorcicka" typu rovnice = rehab - utek - "vanice" - opusteny hotel - hra na macku a mys - lacny(e) twist(y) - krvavy happyend. Taketo skvosty v devatdesiatych rokoch putovali rovno na regale pozicovni, alebo obchodov. Klincovacka, extrakcia samotneho klinca zo zapastia a zasah do hlavy jedine potesili. A ohyzdu Dale Dickey som uz dlho nevidel v niecom hrat. Ta ale herecky z toho vysla najcestnejsie. 5/10 ()

Chicharron

Tak film určitě nepatří do žánru horor, je to IMHO čistokrevný thriller, kde se v kuse "něco děje" a děj se posouvá slušným tempem vpřed a prakticky nenudí. Jediný, kdo mi tam neseděl, byl Lars, prostě debil od přirození, spíš k smíchu, než aby budil nějakou hrůzu... ()

danny70

Strašně nesympatičtí klaďasi a celkem sympatičtí záporáci. Jak oni to dnes ty filmy dělají? Co s takovým filmem? ()

mlock

Scénáristé udělali tolik zvratů, až z toho vytvořili úplný zvratek. Přitom 3/4 filmu vypadalo na 3*, ale v závěru se nakupilo tolik nesmyslů, že ho to totálně pohřbilo. ()

Meraxes

Na papieri to nevyzeralo zle, ale napriek tomu, že je to slušne natočené aj zahrané ma to zo začiatku nebavilo a viaceré momenty mi prišli trochu pritiahnuté za vlasy, tak ľahko utečiete z odvykačky? Rovnako emócie, ktoré mali plynúť z jej evidentnej starosti o chorú matku neboli dostatočné. Postupom času, hlavne keď našla unesené dieťa, ale napätie značne stúplo a záver je vcelku dosť drsný. Bolo fajn znovu vidieť použitie klincovačky ako zbrane. Takisto sú tu všetky postavy vykreslené relatívne ľudsky a menšie chyby v scenári nevadia, v takýchto trilleroch, ktorým to určite je, je ťažko vytvoriť úplne presvedčivý scenár. A tento je relatívne nepredvídateľný a rozhodne zaujal. Celkom milé prekvapenie. 3* 66% ()