Rachot v Bronxu

Stanley Tong

Edward Tang

Jingle Ma

Nathan Wang

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů s Jackie Chanem, který musí překonávat nenávist v New Yorku, kde má spoustu nepřátel kvůli svému původu.(28.12.2007)

Mlácení (se) tlupy naštvaných borců je to natolik zábavné a v podstatě nepřetržité, že vám v koutě ležící, bolestí skučící scénář ani nebude připadat jako něco nepatřičného. 65%(30.5.2005)

• gouryella

Jackie Chan se sice snaží seč mu síly stačí, ale bohužel tentokrát ani jeho neuvěřitelné kousky nemohou zachránit špatný dojem - nijaký scénář, jen spousta bezduchých scének .....(17.10.2002)

Paradní choreografie do jinak přitroublého filmu-klasický rukopis Jackie Chana.Ikdyby šlo o extra blbý film,jakmile je tam on a jeho nepřekonatelný bojový styl,vždycky je to pro mě záruka dobré zábavy.Pro nenáročného diváka,který si libuje v bojových filmech jako jsem například já,je tohle určitě moc dobrá podívaná.(28.1.2008)

Zábavná a rychle plynoucí jednohubka, jejíž stopáž bohatě vystačí nepříliš komplikovanému scénáři - film samotný trvá jen zhruba 78 minut a zbytek tvoří nepovedené záběry a následně titulky - kaskadéři si zase jednou užili, sanitka jela dvakrát a Jackie odehrál zbytek filmu se zlomenou haxnou. Já chci vznášedlooo!(3.4.2009)

• - Pri americkej premiére bol film premietaný v 1 736 kinách. (Peter-1307)

• - Ocenenia a nominácie:

1996 Hong Kong Film Awards
    Víťaz v kategórii Najlepšia bojová scéna vo filme - Jackie Chan, Stanley Tong,
    Nominácia v kategórii Najlepší herec - Jackie Chan,
    Nominácia v kategórii Najlepšia herečka - Anita Mui,
    Nominácia v kategórii Strih - Peter Cheung,
    Nominácia v kategórii Najlepší nový herec - Françoise Yip,
    Nominácia v kategórii Najlepšia kamera - Barbie Tang,
    Nominácia v kategórii Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe - Françoise Yip.

1996 MTV Movie Awards
    Nominácia v kategórii Najlepšia bojová scéna - Jackie Chan.

1997 Key Art Awards
    Víťaz Best of Show - Audiovisual. (Peter-1307)

• - V Hong Kongu film zarobil rekordných 56 911 136 hongkongských dolárov a stal sa tam jedným z najúspešnejších filmov tých čias. (Peter-1307)