Rachot v Bronxu

Edward Tang

Jingle Ma

Nathan Wang
  • Nettrass

Osmdesátá léta v devadesátých letech.(6.9.2015)

• gouryella

Jackie Chan se sice snaží seč mu síly stačí, ale bohužel tentokrát ani jeho neuvěřitelné kousky nemohou zachránit špatný dojem - nijaký scénář, jen spousta bezduchých scének .....(17.10.2002)

Příběhová jednoduchost s hromadou dobré akce a špetkou humoru, která nedokáže urazit (hlavně si Jackie všechnu srandu nechává do klidných chvil bez mlácení lidí, což osobně preferuji v každém jeho filmu). Pro mě rázem jeden z jeho nejlepších a nejvyváženějších filmů. Proč taky ne, v Lamborghini se neprojede každý den, stejně jako nedostane nakládačku od nějakého pouličního punkera:). PS: klasické "nepovedené záběry" jsou plné zajímavostí a opět se u nich člověk skvěle baví(12.2.2011)

Nehorázný akční nášup s Jackie Chanem! Akce je tu dost, Jackieho ojedinělý fighty, příběh paráda (nenudí) a vtipných scének je tu taky dost. Miluju filmy u kterých chytám záchvaty smíchu a ješte se bavím akcí.(16.5.2015)

Paradní choreografie do jinak přitroublého filmu-klasický rukopis Jackie Chana.Ikdyby šlo o extra blbý film,jakmile je tam on a jeho nepřekonatelný bojový styl,vždycky je to pro mě záruka dobré zábavy.Pro nenáročného diváka,který si libuje v bojových filmech jako jsem například já,je tohle určitě moc dobrá podívaná.(28.1.2008)