Vaše jméno ... osobní doklady ... život. Definitivní odcizení vaší identity. Nepolapitelný sériový vrah žije již 20 let životy svých obětí. Nyní však dochází k obratu. Na případ je přidělena agentka FBI Illeana Scottová, jejímž oborem je sestavování psychologických profilů zločinců. Úkolem agentky je zjistit, jaký má vrah motiv, pokusit se předejít jeho činům a učinit protiopatření. Jenže tento vrah ví o Scottové příliš mnoho. (Warner Home Video CZ)

YumiOkami

ve zkratce: zajimavy napad, chytra hlavni postava, zaporak chameleon, Angelina Jolie a Ethan Hawke (sexy, hot, incredible), policajt toxic picus. — konec (i pres smisene reakce od jinych uzivatelu) se mi libil. // ❝𝐓𝐡𝐚𝐭 𝐠𝐮𝐲 𝐰𝐚𝐬 𝐧𝐨𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠, 𝐚𝐥𝐫𝐢𝐠𝐡𝐭? 𝐈 𝐝𝐢𝐝𝐧'𝐭 𝐭𝐚𝐤𝐞 𝐡𝐢𝐬 𝐥𝐢𝐟𝐞, 𝐈 𝐥𝐢𝐯𝐞𝐝 𝐢𝐭. 𝐈 𝐰𝐚𝐬 𝐭𝐡𝐞 𝐛𝐞𝐬𝐭 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐞𝐯𝐞𝐫 𝐡𝐚𝐩𝐩𝐞𝐧𝐞𝐝 𝐭𝐨 𝐭𝐡𝐚𝐭 𝐠𝐮𝐲. 𝐘𝐨𝐮 𝐥𝐨𝐨𝐤𝐞𝐝 𝐚𝐭 𝐡𝐢𝐦, 𝐚𝐧𝐝 𝐲𝐨𝐮 𝐬𝐚𝐰 𝐦𝐞, 𝐚𝐧𝐝 𝐈 𝐥𝐨𝐨𝐤𝐞𝐝 𝐚𝐭 𝐲𝐨𝐮, 𝐚𝐧𝐝 𝐈 𝐬𝐚𝐰 𝐲𝐨𝐮, 𝐚𝐧𝐝 𝐰𝐞 𝐚𝐫𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐬𝐚𝐦𝐞.❞ 👮🏻‍♀️🔫🔪 ()

Moogwi

Bohužel hrubě předvídatelné, to co jsem si pomyslel poprvé byla nakonec pravda a zbytek filmu mě v tom dál utvrzoval, v tomto ohledu žádné překvapení což ubírá filmu na hodnocení, konec jsem opravdu nečekal, ale to spíš kvůli tomu že už byl překombinovaný a zkrátka nereálný.. Pozor Spoiler nečíst Ethan jako svědek hned u prvního výslechu neskutečně přehrával a ty jeho reakce byly natolik přehnané, že nemusíte být agentem FBI aby vám došlo která bije, následná honička v průběhu filmu kdy ethan vyleze z auta z místa řidiče a ještě je připoutaný, a následně začne střílet do mrtvoly, to je už rána mezi oči i pro ty nejhloupější..To že najdou vraha a uzavřou případ před tím než zkončí 3/4 filmu taky o něčem svědčí.. Pro lidi s menším postřehem jistě zajímavý film který se jim bude líbit..ostatní nechť si raději pustí Lovci myšlenek nebo Obvyklý podezřelý Ti, co už něco málo viděli totiž ví že drtivá většina filmů jede podle určitých pravidel, a tak je jim výsledek filmu známý po prvních minutách a jenom čekají když už to zkončí, ten zbytek bude natolik šokován že si řekne to je bomba a dají nejspíše 5 hvězdiček.. ()

Danny F.

Jolie to sekne. Solidní thriller u kterého jsem musel sedět, abych se za každou cenu dověděl jestli toho grázla chytí. 60% ()

jitrnic

Celkem neškodná pitomost, která je strašně předvídatelná, hodně nedomyšlená (po "překvapivých" zvratech už bohužel předchozí scény nedávají smysl) a v případě Angeliny Jolie i hodně špatně zahraná (ani na okamžik neopouští svojí hereckou polohu "Jsem sexy a ještě více sexy"). Na druhou stranu Tchéky Karyo hraje dobře a Ethan Hawke dokonce velmi dobře (je ho pro tento film skoro škoda). Kiefer Sutherland hraje špatně, ale je to zábava (jeho postava a její umístění do příběhu je jeden velký úlet). Což platí v podstatě o celém filmu. Pokud jste malinko škodolibí, je možné, že se budete bavit stejně dobře jako já. ()

ghatos

Poctivý dvouhvězdičkový thriller. Vývoj osobnosti hlavní představitelky mě pobavil :) . Šokující zvrat to rozhodně nemá. 46%. ()

WincKruspe

Nevím no, trochu tuctový námět. Na druhou stranu obsazení nebylo špatný, ale chybělo tomu víc namětí a záhadna jako třeba ve filmu Sedm. Bohužel kdo je vrah mi bylo jasný hned za pár minut a zbytek filmu se už dal nějak předvídat. I tak Hawke nebyl špatnej a ani Jolie mi tak nevadila jako jindy. ()

Guzo

Nadprůměrný thriller snažící se o získání diváků všemi možnými způsoby - abych nespoileroval, tak zmíním jen Angelininy vnady :-) Bohužel si v mých očích hraje trochu na něco, co není, a i když tu v podstatě všechno funguje, alespoň trochu znalý filmový fanoušek může zapomenout na scénář a jen se kochat. ()

Narcis

Děj nic moc. Díky hereckým výkonům a vynikajícímu závěru (těhotná Angelina) musím film takto ohodnotit. ()

silent cut

Začalo to slibně...pokračovalo to slibně...ale šokující zápletka se jaksi nekoná... Proč dvě hvězdičky? Za tu moooc hezkou erotickou scénu... takový živočišný... ()

prasacimor

Priemerný thriller s predvítaťelným dejom, zvratmi, dokonca aj dialógmi. Bolo len otázkou času kedy Angelina dá Olivierovi po francúzky co proto. Takisto jej vzťah s Ethanom bol nedotiahnutý. Doteraz nechápem ako ju mohol taký sráč tak skoro zbaliť. A ten koniec má toľko logických chýb a nedostatkov až hrôza! Ňašťastie aspoň že tá Angelina bola dostatočne sexy. ()

jefff

Není to tak špatné jak to vypadá podle zdejšího hodnocení. Angeliny Sběratelé kostí byly lepší, ale i Zloděj životů není k zahození. Ke všemu je tu slušná postelová scéna a docela parádní finále, alespoň já zíral. ()

spikey1

i když má scénář mouchy jedná se o vcelku zajímavou zápletku a i když nejsem fandou Angeliny i díky Hawkemu film odsýpá a člověka baví se na něj dívat ()

blixadovan

Jeden z takých těch amerických thrillerů, ve kterém jde o to vymyslet co možná nejbizarnější motivy, důvody a způsoby vražd. Velmi klišovitě působí psychologií nadaná speciální vyšetřovatelka a její počáteční nevycházení s místním policejním komisařem. To, jakým způsobem kriminalisté odhalují stopy a přicházejí na to, kdo je vrahem je poněkud těžkopádné a nepravděpodobné. Angelina Jolie je celkem tuctová herečka s makrocheilií, co je na ní zajímavého? Ztráta času. ()

Looser

Předvídatelné, jednoduché, zbytečné...........jednou jsem se leknul a bylo po filmu. Za zmínku stojí jenom Angelina, která se objeví na chvilku nahá. ()

3 AM Code

A mame tu dalsi film o seriovem vrahovy. Slusny rozjezd. Potom ale: stokrat provarena zapletka, hlavni zaporak s charizmatem zachodoveho prkenka, tym policejnich 'specialistu' chovajici se jako kreteni ze skolky (Angelinina postava si zaslouzila mnohem vic nez jen tu facku). Nechutny zaver (bravo sem sokovan) + zbytecny po-zaver (to si delate srandu?). ()

Smileface

Popravdě nevím co si mám o téhle slátanině myslet. Začalo to docela zajímavě i když už od počátku se mi zdálo obsazení Angeliny Jolie do takového filmu za velmi sporné, což se nakonec potvrdilo. Tato "hérečka" předvání svůj průměr, který je už i tak prachbídně nízký. Vrah je až nesmyslně odhalitelný a závěrečná "pointa" netolik blbá, že musí každého inteligentního diváka přinejmenším urazit. ()