Tanec môže byť pre niekoho celým životom. A niekedy môže život aj skomplikovať. Umelecká, výtvarne excelentná sonda do života tanečníkov a ich osudovs prekvapivými tajomstvani. Príbeh o tom, že i umelecký rast má svoju cenu. (oficiální text distributora)

shinbone

swayze zas tancuje a hříšný tanec to teda neni. postavy jsou labilní hysterky, a jejich hysterčení má bejt jakože děj. ()

jopal

Ano, velmi rozporuplny film. Dej takmer ziadny, ale pacilo sa mi, ze sa tam nikto na nic nehral, proste boli raz stari, tak hrali starych. Ale ten vykon na dany vek - klobuk dole. (Ti, ktori maju 18, pochopia neskor..) U mna 3 hviezdicky aj trochu, ale z nostalgie za skvelym tanecnikom, aj pre to, ze uz na Patrikovi bolo vidiet ubytok svalovej hmoty a aj kvoli jeho pamiatke davam ****...Aj ked tanec nemam velmi rad, nenudil som sa ani chvilu... ()

Blecha

Mám ráda tanec. Tři hvězdičky jsou hlavně za taneční choreografii. Sice nejsem režisér a kameru jsem v ruce nikdy nedržela, ale myslím si, že příběh nebyl špatný a potenciál tu byl. Mohlo z toho být daleko lepší dílo, než je teď. ()

ElisR

Skvělý herec a tanečník Patrick Swayze...v tomto filmu se to ovšem příliš neukázalo. A to je velká škoda. Přestože se na filmy s Patrickem vždy podívám velmi ráda, tohle se bohužel příliš nepovedlo :( ()

stybro

Odporně nudný a táhnoucí se film,který už v životě nechci vidět........Film je vyloženě pro ty,kteří mají rádi umělecké tance.Pokud nejste jejich fanoušci,film zakopejte na zahradě hodně hluboko a modlete se,aby ho váš pes nevyhrabal.Vše ještě podtrhuje hrozný český dabing,na kterém se taky někdo vyřádil. ()

Margay

Asi jsem na to ještě moc mladá či co. Já tu druhou hladinu vidím, skutečně ano, ale nedaří se mi ji rozčeřit abych se podívala a jakkoli mám ráda taneční filmy, úchvatný balet, ze kterého s přidáním věku padám na zadek, tady prostě... Ani ty nestačí. Nuda. ()

Dzedzy

Patricka Swayzeho miluju a moc, ale tento film se mu prostě nepovedl. A to ani přesto, že tam hraje/tančí se svou ženou a je to jakási sonda do jejich života. Jenže to prostě nemá žádný děj. I baletní představení má nějaký příběh. Tohle ne. ()

Evziiik

Slabý průměr. Nejvíc mě vytáčela ta Krisa, jak se pořád ze všeho hroutila a byla neskutečně psychicky labilní, jak na houpačce. Dospělá ženská, proboha. A z děje jsem vlastně ani nevypozorovala, proč se tak chovala. Co se jí stalo tak hroznýho, chudince? Že jí jeden dědek buzeruje nebo že se sama stará o děcko nebo co? To se dá vyřešit i jinak, než se z toho hroutit a furt někomu fňukat na rameni. Na to já fakt nem nervy. ()

pornohavo

2 body dávam za film ako taký, jeden bod pridávam za Patrika. Tanec bol jeho život a je to cítiť aj z jeho posledného filmu. Klobúk dolu 🌹 ()