poster

Mapa lidského srdce

 • Austrálie

  Map of the Human Heart

Dobrodružný / Drama / Romantický / Válečný

Austrálie / Velká Británie / Kanada / Francie, 1992, 109 min

Režie:

Vincent Ward

Scénář:

Louis Nowra

Kamera:

Eduardo Serra

Hudba:

Gabriel Yared

Producenti:

Tim Bevan

Střih:

John Scott
(další profese)
 • mat.ilda
  *

  Originální se automaticky nerovná dobré... Spíš než ve střetu odlišných kultur a potíží plynoucích z míšeného původu bych problém viděla v neobratném výcucu z prstu ve sledu neuvěřitelných náhod a v mentální úrovni Eskymáka Avika a indiánky Albertine, na kterou nemají výše uvedené překážky až tak osudový vliv - on byl jen vykořeněným romantickým snílkem a ona ošklivou vypočítavou potvorou, faktem ovšem zůstává, že by spolu tvořili ideální pár, se svými schopnostmi si zaskotačit na neobvyklých místech by mohli ukázat směr vyznavačům extrémního sexu... Odpudivá romantika, nulová chemie, nezajímavé ústřední duo = minimální zainteresovanost diváka.(27.7.2014)

 • Tommassi3
  ***

  "Rozhodla ses.. Teď jsi bílá !!"(4.8.2015)

 • otík
  **

  Divné od začátku, mírně k přežití uprostřed a divné na konci. Prostě podivný film(18.8.2015)

 • d-fens

  ocenenia : MFF Cannes 1992 - nesúťažný výber(23.3.2013)

 • Big Bear
  ****

  Aha, tak proto RAF s USAAF vypálilo Drážďany :-) Kráska Albertine v tom byla. Samozřejmě některé historické části filmu nelze brát vážně, nicměně jsem se s radostí nechal osudem eskymáka Avika a jeho Albertine dojmout. Film je krásně romantický a za setkání obou zamilovaných na protileteckém balónu dávám o hvězdičku navíc. Škoda, že film běžel jen jednou v TV.(23.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace