Sedmnáctiletá dvojčata, Jane a Roxy, jsou si k nerozeznání podobná, ale jejich povahy jsou zcela odlišné. Jane je výtečná studentka, zdrženlivá a cílevědomá perfekcionistka, která má dokonale zorganizovaný život a tvrdě pracuje, aby se dostala na univerzitu. Roxy je divoká, svobodomyslná rebelka, která na školu kašle, užívá si života a hraje na bicí v rockové kapele. Přestože jedna nemá ráda druhou, jsou nuceny strávit společně celý den v New Yorku, a dokonce se musí jedna na druhou spolehnout. Zatímco Jane se sem vypraví na řečnické klání, jehož vítěz získá stipendium na Oxfordu, Roxy chce proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentům demonahrávku vlastní kapely. Protože se však ulila ze školy, stíhá ji fanatický školní úředník Max Lomax. Navíc jsou dívky vyhozeny z vlaku, na nádraží se připletou k policejnímu zátahu a v jejich zavazadle skončí čip, nutný k výrobě pirátských kopií CD. Při tom všem se dívky stačí nejen pohádat, rozejít a zase smířit, ale také poznat kluky svých snů. (TV Nova)

soukyd33

Každý ví, že se na to koukal jen kvůli dvojčatům. 😄 Jako mladší jsem tento film viděl ve škole. Byla to docela sranda. Film je prý rodinná komedie, ale ten názor se ne všude hodí. Pro děti to úplně není. Soundtrack TOP. Jízda v New Yorku je ale super. Poznámka: Princ nejezdí na bílém koni, ale... 👀 Hvězdiček 3 ()

Rathe

Skvělá komedie se sestrami Olsenovými v New Yorku. A já jsem si tuhle jízdu NY parádně užil. Tady nejde o nějaké herecké výkony. Jde tu o to, aby se divák bavil. Sakra. Je mi moc líto, že sestry Olsenovy dopadly tak, jak dopadly. Jo, jo, drogy zruinují každého. ()

K4sum1

Olsenky jsou jedna část z mnoha v mém dětství a konkrétně tento film je mým nejoblíbenějším od nich. Možná je to kvůli klukům od Simple Plan a nebo možná tím, že je to zkrátka sranda. Mimochodem, dřív jsem to tak nevnímala, ale teď když sleduji Conana, mám na Andyho úplně jiný pohled :D ()