Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Elisebah odpad!

No teda nevim, zda je tohle zrovna vhodný pořad pro děti. Dětem se to asi líbí, protože tam vidí poskakovat postavičky různých barev, ale jinak je to pitomina na entou. Kloudnou větu to nepoví, děj to žádný nemá. Být dítětem a něco takového na mě vybafnout hned poránu, tak se leknu a začnu asi koktat. Zlatý časy, když jsem byla malá a vysílali se pořádně pořady pro děti, kde se dítě něco naučilo a mělo to hlavu a patu. ()

zajda404 odpad!

Ona by se ta jedna hvězdička možná dala dát, při vystoupení jednotlivých postav v úvodní znělce se pravidelně popadám za břicho (když si ji ještě pustíte španělsky :D). Na druhou stranu je to ale pořad pro děti... a to dost špatný. ()

Kosmik 1 odpad!

Kravina jak blázen. Tohle nemůže nikdo myslet vážně. Chápu, že nám chtějí vymývat mozky, ale proč k sakru i dětem? 0% ()

Death odpad!

Nejvetsim mucenim a utrpenim by pro me bylo, kdyby me nekdo privazal na kreslo pred televizi a nechal me nepretrzite sledovat tuhle hovadinu. Na vymyti mozku je to lepsi nez kapani vody. Kdyz sly ty odporny plysovy barevny veci potreti delat papa, tak sem malem rozflakal televizi (a to mam docela kvalitni, takze by me to pak mrzelo:)). Proste max. do 2 let-to jeste deti nemaj rozvinutej mozek-pravda tahle zhovadilost jim muze zpusobit, ze se uz nerozvine. ()

BuryGol odpad!

Chudáci děti. Pak se můžem divit, že je tolik zvláštních škol a dětskejch narkomanů. Já na to koukat, tak si asi taky šlehnu. ()

BloodMax odpad!

Vymýlání mozku nebo tajný vojenský experiment? Kdo ví? Každopádně chudáci děti, teda nejen oni! Prosím televize o soudnost, tyhle 4 barevný zateplence UŽ NE!!!!!!!!!!! ()

tommmy89

Tento seriál som nikdy nepozerával :) Snáď len jedným okom, keď to prebehlo v telke počas prepínania staníc. Ale nikdy som nepochopil pointe :-D Práve preto je určený pre tie najmenšie deti ;-) ()

giovanni3 odpad!

Jo to byla móda, ale jaká.. pakárna od začátku do konce.. to bych fakt dětem nepouštěl ani za trest.. fakt tuli-tuli pápá-lálá či co tam pořád motaly to byla fakt velká síla... odpad! ()

nickfisher

Tinki winki, třpyť se třpyť se hvězdičko, malinkatá bludičko a podobné vymývaní mozků naším dětem je opravdu na "pět" hvězdiček. ()