Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Osanos odpad!

Můj nejoblíbenější seriál s hlubokou ideou a propracovanou psychologií postav, zároveň výborné filmařské řemeslo. ()

Hopkins odpad!

Tak pro děti asi snad ale já tomuto nějak no nevím určitě raději disney a warner než tohle pro děcka.. ()

Rázlik odpad!

Když se teď zamyslím nad touhle nesmyslností, tak to byly opravdu "kvalitně" strávená rána s těmahle pošukama. ()

Mahoney.

Okrem toho že Tinky-Winky je homosexuál je tam aj veľa iných prvkov. Napr. komunizmus. A to preto lebo vysavač Noo-Noo nepatrí nikomu a používajú ho všetci rovnakým dielom. Ďalej to sú prvky militarizmu: postavičky žijú v bunkri a od "kohosi" dostávajú rozkazy pomocou vysielačky. Celé ich žitie sa riadi podľa týchto rozkazov od neznámeho veliteľa. 1* - dávam asi tak za to že som to cca v tom 1997tom ako dieťa vyrastajúce na rozprávkach pozerala. ()

Heroine

Když jsem byla malá, Teletubbies nesměli nikdy chybět. Takže jsem rozhodně přesvědčená, že si takové hodnocení nezaslouží. Je to sice ujetost gigantických rozměrů, ale dětem se to prostě líbí. ()

Olík

Nedávno jsem se svou brzy tříletou dcerkou na jedné akci shlédl vystoupení "pána Františků" Michala Nesvadby a když jsem vyděl reakce dětského publika, pochopil jsem jednu věc......nestěžuj si na nepadnoucí oblek, když nebyl ušit pro tebe. Takže pokud se dvouleté dítě baví žvatláním, máváním nebo tulením zmutovaných mončičáků a ne vrážení rezavějících šroubováků do oka, tak je to svým bizardním způsobem v pořádku. ()

Melly.pro odpad!

Tuli, tuli! Aneb svezte se na vlně demence se čtyřma barevnejma bukvama. Tohle je absolutní odpad všech odpadů, totální vymejvárna a destrukce děských myslí a ještě krutější je tahle kokotina k myslím dospělých. Povolil bych použití pouze k výslechům v thaiských vězeních. ()

Jeand´Boa

Napadá mne otázka, co vlastně ty nevinné děti svým rodičům udělaly, že jsou jim dávána tak stupidní jména a pouštěny tak uvalené seriály... ()

pepa3rd odpad!

Vím, že to je pro malé děti, ale při sledování spolu s rodiči tu hrozí, že z nich budou sirotci.Jestli ještě jednou uvidím pápá, tak si proženu hlavou kulku. ()