Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

jauahaoas

Lásku matky nenahradíš, ale pokud to ty 2-letí caparty zaujmulo, tak proti gustu žádný dišputát. Pro více jak 3-leté kousky absolutně nesledovatelné. Proč není pokračování, když to mělo být tak výchovné a revoluční? Asi anglosaští producenti šlápli vedle. ()

OLAFtrueLOVE

No doufal jsem, že na mé 1000té hodnocení vyjde na něco lepšího, ale co už. Myslím, že pokud bych měl nějaký dětský seroš označit jako: mé děti ne, tak by to byl asi tento. Každopádně pokud máte partu přátel, tak zcela doporučuji, v uvědomělém věku je to strašná prdel. ()

babuška

i můj mladej pochopil že tinkivinki je buzník, ale vždycky po noční když na to koukal tak mně to uspalo a on mně nechal a za to mu dík ()

Sveter odpad!

Taková SRAČKA tady už hodně dlouho nebyla. Taková SRAČKA tu ještě nikdy nebyla. Takové vymývání mozků udělá z malých dětí naprosté magory, závislé na televizi a na pořadech typu pokemoni, nebo digimoni. Za tento "skvost" by měla TV H@VNO přijít o licenci a její představitelé, stejně jako vychovatelky, které to pouští v mateřských školách, by měli být popraveni. Jestli lidstvo v budoucích 50 letech vyhyne, bude to kvůli TELETUBBIES: ()

ado7

Podľa reakcii mojich 2ročných detí by som dal asi 5*, ale žial občas som to musel sledovať aj ja, takže "zlatý stred" + 1 hviezdička za nápad :o) priznám sa, že taka konina by ma vážne nenapadla, ale chechtáky sa dajú na tom zarobiť poriadne ()

Duiva001

Všichni píšete - "odpad"...ale všichni to znáte, a civíte na to?!? Ale ruku na srdce - kdo z vás, co jste to poslali rovnou do odpadků, má doma aspoň jedno dítě, pro které je tento seriál prvoplánovitě určen? A to ani ne pro tříletá či dvouletá, ale pro ty prcky, co se právě učí mluvit, mezi rokem a dvěma, a proto to neustálé opakování. Můj synek je už sice odrostlejší, je mu jedenáct, ale zhruba před třemi lety, kdy se Teletubbies stali populární i u nás, na to chvíli civěl taky a pak jsme si z toho společně dělali srandu. a Tinky Winky, Lála a ostatní pomáhají dodnes tisícům matek aspoň na chvilku denně na pár minut oddechnout...Kdybyste na to hleděli očima těch 15 měsíčních telátek, a toho fakt asi není nikdo schopen, tak by se hodnocení musela pohybovat v červeném rozmezí. HOWGH! ()

PARTYzan

Ludia co ste taky skepticky, ja som to prvy raz videl ked som mal 13 a so sestrou som sa na tom rehotal cely cas ako to slo, to proste bolo neuveritelne, naozaj, najvecsi zachvat smiechu aky som kedy mal, doteraz si na to pametam..:D A ked ta sprcha ci co to bolo vyskocila zo zeme.:D WOW! ()

stepuch

Treba me 4 lete sestrence se toto libi,kvuli ni davam aspon dve,ovsem pro me byli vzdycky a jsou Nr.1 klasicky Disneyovky........... ()

Shidlo odpad!

To je překvapení, to je překvapení...barevné postavičky:) Zajímalo by mě, jestli pan režiséér má doma aspoň jedno malý dítko. Každý ráno, kdy nad tím barevným světem těhlech čtyřech postaviček vyjde to roztomilé sluníčko je jen pouhým utahováním z dětského života. Nikdy bych na to nenechala svoje dítě koukat...prosté oblbování...můžu uznat jen jediné plus tohohle žlutozelenočervenofialového blázince...malým dětem se určitě lehce pamatují jména...nepřipadá to někomu jako dětské žvatlání?? PooooLaaLaaDDDDDipsyTitititiiiinkyWiiinky....že by to teda bylo věnované dětem, co se učí mluvit?? ()

tmx

Nejde vůbec o můj žánr, je to infantilní, všechno se dvakrát opakuje, plně chápu všechny, kdo tento počin označili za odpad, jenže ty dvouleté děti tohle prostě žerou a je to pro ně skvělá podívaná, která jim rozšiřuje obzory! To, že se toho pak chopili páni od marketingu a máme všude plyšové Dipsy, to už je věc druhá, která ale nijak nemůže ovlivňovat kvality tohoto díla! To je pak jak kdyby byly Hvězdné války brak, protože se všude prodávají světelné meče a figurky Dartha Vadera. ()

Dairokkan odpad!

Vzpomínám si jak, tehdy ještě pan generální ředitel tvNova Železný, vysvětloval že Teletubbies vytvořila partička expertů přes dětskou psychologii z týmu BBC za účelem rozvíjení dětského ducha, představivosti a nevim čeho ještě. EHM..... nepopírám že to malým capartům do tří let může připadat zábavné, ale mohl by mi nějaký dobře renomovaný psycholog vysvětlit jaký může mít TOHLE pro kohokoliv přínos?? "Někdo rozlil pudink!" "Kdo rozlil pudink?" "Rozlila Lálá pudink?" "Lálá nerozlila pudink." "Kdo rozlil pudink?" Není to zábavné ani dementním způsobem, proto všechnu recesi stranou a ........ODPAD!!! ()

Thorian odpad!

Jestli ke mně někdy můj potomek přiběhne se slovy "Tuli tuli", pořídím si zbrojní pas a pány Hillera a Finche si najdu. Tohle je jedním slovem zvrácenost. A prosím, neargumentujte tu tím, že těm malým dětem se to líbí a dospělý to nemůže objektivně posoudit. Myslím totiž, že jsou věci, které prostě omluvit nelze. Vytvoření a následné vysílání tohoto pořadu je přesně jednou z nich. ()

Mithal odpad!

Totální odpad, divím se že to vůbec vysílali. Vždyť to muselo malým dětem ničit mozkové buňky. ()

babuca

Úvod: som otec 2 malých detí, lekár a už nie som najmladší.......to znamená že si dovolím následovné poučenie....s prepáčením a bez povyšovania sa :o) Ak chcete o teletubbies vedieť trocha viac, tak si prečítajte ako základ do problematiky, komentár od autora ,, Turiec ,, ktorého týmto pozdravujem a dávam mu 5 hviezdičiek zo ,, skúšky ,, detskej psychológie a rodičovstva !!! Ak tomu nerozumiete tak to nehodnoťte / od prvej 20-ky autorov som čakal , že sa od tohto hodnotenia dištancujú, alebo napíšu aspoň slovko oddôvodnenia k svojmu hodnoteniu / viď Lima....oceňujem to / Som sklamaný z hodnotení hlavne golfistu, kleopatry a Djkoma, ktorých názory si dosť cením....ospravedlňujem ich tým, že podľa môjho odhadu ešte nemajú deti a možno ani vek na rodičovstvo.......nič v zlom.....,, MIER ,, Zaujímavé komentáre tiež od: ripo /vidieť , že je otec/, Radek99, Lord Fuck.....a možno ešte niekto ale nemal som toľko sily prečítať všetky komenty PS: rozum by kázal dať 3 hviezdičky ale srdcom dávam 5 hviezdičiek aby som aspoň trocha podporil najmenších televíznych divákov a vykompenzoval aspoň trocha toho ,,odpadu !,,v komentároch :o) ()

Fraktální

Geniální!!! takhle natocit seriál kloubouk dolů. není snadné natočit něco co by přišlo stupidní dětem od 1 roku:-)) zajímaví komentář: TheMaker ()