Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

kritiklon

Vím že je to opravdu určeno pro ty nejmenší ale pořád nevím jestli je to jen vymejvárna mozků, nebo to dětem může něco dát ale na mě( viděl jsem asi 2 díly ve 12ti letech) to působilo fakticky jako prostředek jak nevratně poškodit mozek a snížit dětskou inteligenci pod úroveň podprůměrného šimpanze!!! ()

Terezinka198

Stačil mi jeden díl, který jsem viděla nedávno, a umírala jsem z těch jejich hlasů. Ale vzhledem k tomu, jak byli šerední, tak jim tu 1* dám. ()

mira007

Pápá lálá ... 126. nejhorší seriál dle CSFD a přitom taková klasika, na kterou koukalo i dost vysokoškoláků, kterých bylo možná víc než nesoudných matek, které dovolili před něco takového usadit své vlastní děcko. ()

Geller

Nechápu jak tento snímek můžete hodnotit. Nechte to na miminech a poněvadž se jim tento seriál skutečně líbí tak není důvod pro takové negativní reakce. Samozřejmě, že nám připadá stupidní, jenže tento seriál není pro dospělé tak si to uvědomte. ()

laFei odpad!

Mít malého synka a chtít ho potrestat za nějaký přečin, připoutám ho před televizi a pustím mu nekonečnou smyčku dílů Teletubies...To by ho naučilo.... =) ()

krypton22

To jsem takhle jednou po práci zapnul televizi a koukám, jak tam poskakuje parta pidižvíků a dělá uíííí, eeeééééééé a chrrrčmukrňům. Překvapeně jsem zjistil, že se jedná o tv Nova a nikoli parlamentní kanál a nejspíš z důvodu momentálního pominutí smyslů jsem se rozhodl program dokoukat. Po skončení velkolepého představení v podání různobarevných skřetů se expozice proměnila na regulerní hraný film a já se stal (v tu chvíli již víceméně nedobrovolným) svědkem výletu party dětí a jejich taťky na pláž, kde tito z neznámého důvodu sbírali jakési ráčky či podobnou havěť. Opravdový zvrat přišel ovšem vzápětí, ve chvíli kdy jsem si zrovna říkal, jak je to pěkné, že se děcka nenásilnou formou naučí také něco o té naší cornwallské přírodě, žeano. Najednou však obrazovka zhasla a celý očistec se rozjel znova od začátku! Až v ten moment jsem pochopil, že termín "pořad pro děti" zde neimplikuje mrňouse od 4 let dolů, ale teenagery, kterým slouží jako odstrašující simulace stavu, následujícího po požití většího než malého množství drogy. A za takovou osvětu si Teletubbies rozhodně zaslouží hvězdičku. ()

bidja

Pro děti naprostá sračka, s dobrým hulením nebo při zamyšlení se nad jednotlivými pasážemi absolutní špička. ()

Pennyzka odpad!

Je to naprostá blbost !!! Pro mimina to není, protože ty ještě nedokážou vnímat ani obraz, pro předškolní děti taky ne, protože to nemá žádnej děj, takže na to nedokážou vydržet koukat a pro starší už vůbec ne, takže to není pro žádnou věkovou skupinu. Pro mě osobně tenhle seriál patří mezi nejhorší seriály. Ještě jsou navlečení do takových záhadných kostýmů až to přivádí děti k smíchu. Navíc se na to snad nikdo nekouká. ()

Klárka

Nechápu, jak tam vždycky počítají bagry dvakrát za sebou. Přece i ty děti musí pochopit, že už to jednou viděly, ne? ()

Emzet odpad!

Tohle je teď pro děti? Program speciálně navržený psychology pro předškoláky? Pokud se dítě od dvou let výše dokáže půl hodiny (kolik trvá jeden díl) dívat, kterak se čtyři vanilkoví teplí bratři v kostýmech, které by těm slabším mohly způsobit epileptický záchvat, stále dokola zdraví, tančí, objímají se a milují, něco nejspíš není v pořádku. Kam se poděl Krtek a podobné normální seriály pro děti? Nehledě na to, že už při úvodní znělce si člověk přeje být kojotem, aby si mohl ukousat nohu. Mozek totiž prý filtruje bolest a vnímá pouze největší zranění. Ale možná by ani ta noha nestačila... "Někdo rozbil koloběžku." "Kdo rozbil koloběžku?" "Rozbil Tinky Winky koloběžku?" a tak dále... A to sluníčko s ksichtem novorozence mi přijde docela úchylné. No narovinu - nad vším tím veselím a láskou se vznáší SVÍTÍCÍ DĚTSKÁ HLAVA? David Lynch pro novorozené? :-) ()

Gulde odpad!

Myslím, že Teletubbies je to nejhorší, co kdy bylo k spatření na televizních obrazovkách. Jestli doopravdy existuje něco, co v lidech dokáže vzbudit vražedné touhy, jsou to bezpochyby tito čtyři retardovaní mimozemšťané. ()

kukentipla odpad!

O čem to je? Čtyři barevné stvoření boří mýty, dětských pořádů. Co já NATO? Jeden díl jsem viděl ožralej, jeden zkouřenej, jeden na houbičkách. Celý den jsem pak měl deprese. A ten červenej je vážně teplej. ()

bufanda8 odpad!

Ó můj bože...kdo to zase vymyslel...větší blbost jsem v životě neviděla :D Ti ,,skřítci´´ jsou hnusní a to mimčo v tom slunku taky...nemá to žádnou hlavu ani patu a hlášky typu pičí pičí pičí Pó mi příjdou vcelku nevhodné... ()

Furmi

Kultový, veľmi nedocenený seriál ktorého kvality siahajú nad medze chápania obyčajných jednoduchých ľudí akými sme. Medze chápania tochto skvostu sa hýbu niekde medzi psychiatrickým ústavom alebo .... hmm zostaneme asi len u toho ústavu :-). ()