Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

lxbch odpad!

Nevím, co si z toho děti vezmou do života za ponaučení. Sledovat čtyři postavičky na lsd je utrpení. Jediné plus to má, že si to vzali na paškál v Tele Tele. Teletuppies, odpad. ()

desolator6 odpad!

Vaďaka tomuto seriálu sa vám môže stať že si skutočne (nie metaforicky) naseriete do hlavy. Také niečo sa ešte žiadnemu seriálu nepodarilo, čo by si aj zaslúžilo 1*. Ale žiaľbohu to nepatrí do sekcie filmov a seriálov. ()

muskcz odpad!

Tinky Winky, Dipsy, LáLá, Pó. Aneb jak se prosadit na televizním trhu se čtyřmi loutkami a třemi frázemi. ()

Haide odpad!

Kdysi dávno se mne moje (tenkrát asi 2 roční) sestřička zeptala: " A ploč to Lala opakuje tolikláát?" Myslím, že to svědčí o všem. Už jsem viděla hodně pořadů, které si mysleli, že malé děti jsou retardované, ale toto nemá konkurenci. ()

gp_one

Tak dlouho jsem hledal, k čemu přirovnat Malickův Stromek života, až jsem na to kápl. Sice to není to samé, ale pěkně se spolu doplňují. Teletubbies s nesnesitelnou lehkostí odpovídají nejen na všechny otázky, které pokládá Malick ve Stromku života, ale i na otázky ještě hlubší, než "Jsem?" a "Mám ho/jí?" Naprosto úžasný seriál - to myslím vážně, žádná recese. ()

zipoo odpad!

Přišel jsem domů v půl 5 ráno trochu společensky unaven. Ještě že ty potvůrky s anténkama všechno dělají dvakrát, jinak bych v tom stavu z toho asi moc nepochytil. Btw. pevně věřím, že fanoušci tohoto seriálu mají shlídnuté všechny epizody. ()

Mandalorian odpad!

"To je pila... to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila...to je pila... to je pila..." Demence... ()

P. J. D. odpad!

Stupidita na entou. Vůbec se nedivím, že to v mnohých zemích zakázaly. Na tomhle musí zdegenerovat prakticky každý a rovnou tak zaplní svou účastí místo v jednom z již tak přeplněných psychiky léčebných zařízení, kde bude proklínat tohle, že vůbec kdy viděl. Jasný odpad, bez debat. Velice škodlivé nejen dětem, ale i všem. ()

papaguy

Předškolní věk? Si děláte srandu. Možná v UK. To je tak pro kojence. Beztak v tomhle věku je příhodnější číst dětem knížky a nekazit je telkou. Teletrubko naše, co děláš, žes tak vesela stále. Řekla bych vám, nevím sama. Hop a skákala dále. Nevím proč bych měl svému dítěti servírovat něco, z čeho mě svírá pocit trapnosti. Za co tu jednu hvězdu? Za sluníčko a za zajíčka, to se našemu 2 letému klukovi líbilo, po zbytek se neklidně vrtěl a chtěl zdrhnout. Vypnuli jsme to v půlce. ()

Urukhaj98

E?-E?: S výchovou dítěte jde ruku v ruce i to, že čas od času musíte posadit toho pišiškvora před telku, abyste měli chvíli klidu a taky čas na domácí práce. To, co můžete prckovi pustit (myšleno u čeho vydrží v klidu sedět) se liší podle toho, kolik mu zrovna je. U cca ročního děcka jsou většinou Teletubbies jistota. Je to barevné, hodně se tam žvatlá a hýbe se to. Jen se připravte na to, že pro dospělou mysl to může působit skoro jako orwellovské vymývání mozků. Doporučuji se modlit, aby se vaší ratolesti co nejrychleji začalo líbit něco trošku sofistikovanějšího. 1/10 ()