Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

Martin29 odpad!

To si ještě pamatuji z Novy. Slunce tvořené z dětské hlavy, které se věčně usmívá jak měsíček na hnoji. Vysavač s očima a do toho 4 postavy s inteligencí menší než všichni pacienti psychiatrických nemocnic dohromady. Do toho dialogy typu Po má míč Lala chytá míč a podobně. ()

DarkSikorski odpad!

Pořad pro děti? Ale jo. Tedy v případě že chcete mít z potomka žvatlajícího, blábolícího blbečka. Pak je to rozhodně seriál pro vás. Jasně. Měl bych to brát s nadhledem. Měl by to být "pořad pro děti". Ale já nemůžu. To prostě nejde. Jednou jsem na to narazil v televizi a po asi tak dvou minutách jsem měl chuť vystřelit si mozek. A představa, že bych to pustil svému dítěti a doufal, že se tím "zkoordinuj jeho zrak a sluch", je mírně řečeno šílená. Ne prostě ne. Tahle kravina není vhodná pro děti. Tahle věc je zdraví nebezpečná!!! ()

MorbiDeath odpad!

Povinná výučba pre tých, ktorí chcú byť v budúcnosti homošmi! Teda za predpokladu, že ich počas výučby totálne nevytočí TinkyWinky s kabelou! ()

2flower odpad!

Ďaľší program pre deti vytvorený deťmi (alebo pravidelnými konzumentami pestrofarebných hríbikov). Spamätajte sa konečne, to že je program určený pra batoľatá neznamená že to majú vymýšľať polročné deti. V priemornom byte sa nájdu tisíce lepších podnetov k zdravémy vývoju detského mozgu. Dokonca aj schnutie bielej omietky je lepšie ako toto. Jediná "dobrá" vec čo tento program priniesol je Nazitübbies, a ani to nie je hodné *. ()

Ondra.T

Nechápu to, ale dvouletým dětem se to líbí, a to snad úplně všem. Pokud máte doma batole, a chcete mu pustit večerníček, tohle bude zaručeně hltat. Pro rodiče k nezaplacení. ()

Rangifer odpad!

Vím že je to určené pro děti, ale tohle je taková blbost, až jsem se z toho posral. Kdybych byl batole, tak by mě moji rodiče nenechali na takovouhle píčovinu dívat. Strašná blbost. Už když jsem začal chodit do školy a náhodou jsem zahlédl kousek z tohoto díla Satanova, si přeju, abych se ocitnul na té jejich blbé planetě (nebo co to tam je za lučinu) , a že je tam vystřílím a vypálím to jejich sídlo zla a stupidity plamenometem!!..... DINKY WINKY, DIPSY, LÁLÁ, PÓ, TULI TULI, NŮNŮ, SLUNÍČKOVÉ DĚCKO, JEŠTĚ JEŠTĚ JEŠTĚ.. Řekněte mi, kdo by to tam nevypálil napalmem. Na to se dá dívat, jen když je člověk zhulenej, vožralej, nebo zhulenej a vožralej. V tomhle stavu už je to koukatelný. ()

Borecek odpad!

Jako malý jsem se na to naštěstí nedíval takže jsem nevěděl proč na to všichni nadávají tak jsem si jeden díl pustil a už jenom u infra jsem to pochopil děsivé dítě na slunci se začne smát a já mám zajištěné noční můry, ale řeknu si ok to je jedna věc třeba zbytek není tak špatný potom vidím barevné emzáky kteří bydlí v odporným nekvalitně udělaným domem a tak ztrácím naději, ale to není všechno díl pokračuje tím, že zrůdný žlutý plyšák tajně tancuje má odporný hlas ze kterého mě bolí hlava, ale to není jediný hloupý díl tvůrci si asi myslí, že malé děti jsou úplně vypatlané, nedokážu si představit jediné dítě kterému se tento seriál líbí. ()

roflmao

Ten výplach z mrkve nemůže za to, že z vašeho děcka vyroste debil. Prostě se jako debil narodil. To neovlivní žádná televize ani výchova. Mít příležitost natočit něco pro děcka a vydělat na tom, klidně bych natočil ještě větší píčovinu. Je to zkurvená píčovina, ale pokud to někoho baví, proč ne. Od mala hraju MMORPG a taky jsem na nikoho neposlal fireball. ()

Borek532 odpad!

Přiznám se bez mučení, že do svých zhruba tří let jsem hltal každou vteřinu tohoto "seriálu". To ale nic nemění na faktu, že dnes bych si raději propláchl oči bělidlem, než abych se znova podíval byť jen na jednu epizodu. Postavičky jsou vyloženě dementní, dětem to prakticky nic nedá a dokonce některé studie ukázaly, že se to špatně podepíše na jejich potažmé vyspělosti a mentálním zdraví. Obsah dílů je o tom, že dokola běhají po louce, přehrávají náhodná videa (která jsou ale leckdy alespoň trošku zajímavá a za jejich někdy obohacující obsah sem tu jednu hvězdu hodím) a dokola opakují pět slov, které se asi náhodně naučili od pozemšťanů. Skutečně nepřeháním, když už chcete svým mrňatům něco pustit, v klidu se s nimi usaďte (pokud to jde) a užijte si s nimi jednu epizodu "Potkali se u Kolína", která dá vašim dětem mnohonásobně více moudra, než celý tento absurdní seriál dohromady. ()