Teletubbies

• Velká Británie Teletubbies

TomasKotlant

Tádá. Ňůňůůů! Jůůůů! Žůůůžoooo. To má tak hlubokou myšlenku, že jsem ji nevstřebal. Nicméně za ten nápad musím dát alespoň dvě hvězdičky. ()

weople odpad!

Co k tomu dodat? Snad jen, že svým dětem bych tento pořad nikdy nepustila, neboť bych se bála, že by se z nich posléze staly podobně retardovaní mimozemšťané. ()

jasanka

Musím napsat to, co u Lazy Townu pro dospělého trhárna nad trapárny, to je asi jasné. Ale dovolte mi říct novinku – tohle NENÍ seriál pro dospělého, ale pro děti. ()

mh.mail

Asi není fér hodnotit pořad určený těm nejmenším dětem podle měřítek pro normální filmy. To pak opravdu nejde jít výše než na odpad. Tenkrát, když to běželo, tak moje dcera byla ve věku cílové skupiny, ale už si opravdu nedokážu vybavit, jestli ji to bavilo nebo nikoliv. My si o tom můžeme myslet svoje. Slyšel jsem kolegu říkat „Teletubbies“ nejklasičtějšímu pozadí z Windows XP, které se vám automaticky nastaví po instalaci. Myslím, že to je trefné. Člověk má pořád takový neodbytný pocit, že zpoza kopce najednou přiběhnou... ()

Bozvav

dceři se to líbilo, mě to přišlo úplně ubohé. tak jsem to raději rychle nahradila večerníčky na videu. za její úsměv dávaám 2 hv. ()

gonga

Jen tupec může tento seriál hodnotit pohledem dospělého uživatele filmové databáze a ještě udělit odpad. Ano z našeho pohledu se může jevit jako debilní, ale nám určen není, je pro nejmenší děti a je pro ně vytvořen velice dobře a děti jej milují. Ano, děti milují leccos, ale jedině ten, kdo se pokoušel zabavit roční batole během deštivého dne , dokáže Teletubbies skutečně ocenit. ()

#47 odpad!

Tak tohle je opravdu největší výplach mozků v dějinách tvorby pro děti, myslím že je to ještě horší než Pokémoni... ()

Lindushka

Takto si predstavujem program pre imbecilov a idiotov. Ale na druhej strane, je to asi určené dojčatám a batoľatám a každopádne to baví normálne deti maximálne do 3 rokov, takže načo sa ľudia stresujete? :))) ()

jesus666

Vďaka tejto blbine (a vďaka KIKE, ktorá ju vysiela) mám ráno aspoň polhodinku pokoj od syna. God Bless You BBC! No a na margo hodnotení väčšiny ostatných užívateľov. Vážení priatelia, zaujímalo by ako by hodnotili "Vykúpenie z väznice Shawshank" tie (zhruba) jedno až štvorročné deti, pre ktoré sú Teletubbies určení. ()

gombarix

Po časněranním návratu z restauračního zařízení ideální vymítač zbylých mozkových buněk. ÚLET! ÚLET! ÚLET! ÚLET! Jé, hé, hihihíííí, jůůůůů... (výstižně B!shop) ()

inutihar

Guilty pleasure. A pro Karlose80: ano, opravdu jsem to sledoval ráno, než jsem se vydal na VŠ přednášky a nebyl jsem sám. Pravda, dost lidí to sledovalo s jointem, pak to teprve mělo ty správné grády. ()

Elyon odpad!

Ach jo, je mi to hrozně moc líto, že musím dávat odpad seriálu od BBC, ale tohle fakt nejde. Celý seriál je dementní a děcka nic nenaučí. Prosím všechny rodiče, aby si nejprve rozmysleli, co dětem pustí. A jsem zastáncem názoru, že děti se nemají alespoň do tří let dívat na televizi. ()