Život Zoey Millerové (Josephine Langford), geniální studentky informatiky bez zájmu o romantickou lásku, se obrátí vzhůru nohama, když oblíbený univerzitní fotbalista Zach (Drew Starkey) začne trpět amnézií a považovat Zoey za svou dívku. (Prime Video)

xxxLussyxxx

Romantická oddechovka, místy i vtipná. Taková jednohubka na večer, kdy prostě chcete vypnout a nad ničím nepřemýšlet. Já se bavila, žádné nudné scény, vše šlapalo od začátku do konce. Josephine tady byla skvělá, taková jiná než v After, což značí, že je skvělá herečka a má před sebou velkou budoucnost, snadno se od prostí od role Tessy. ()

Aljak

Jednoduchý dejový rámec postavený na zámene identít, ktorý má však celkom dobrý potenciál. Výsledok bol napokon viacmenej priemerný, no som rád, že sa tu podarilo aspoň zopár výpadov mimo bežnú schému. Celé to však bolo miestami dosť mimo reality, ale bez tej naivity by sa asi ťažko dalo v deji pohnúť aj ďalej. Ako oddychovka to bolo fajn, ale inak nič viac. Solídne 2* (keby sa viac využil potenciál zámeny identít, mohlo to byť aj na viac) ()

JohnCZ

Josephine Langford se fakt povedla a její hezká tvářička společně se zajímavým hlasem to táhne nahoru. Má to pár milých momentů, sem tam nějaký ten dobrý vtípek a chemie hlavní dvojice nakonec taky tak nějak podivně zafungovala, ale jinak to po formální stránce dobrej film prostě není. Je to naivní, zkratkovité, překotně sestříhané, rutinně zrežírované s podivně televizně hallmarkovským vyumělkovaným lookem a hromadou laciných stock záběrů. ()

oveckaoa

V podstatě průměrný romanťák, který kromě hlavní herečky nemá čím zaujmout. Holka co je intoška a nemá žádného kluka ani vztah potká jednoho kluka ten má pak nehodu a ona je u toho a volá mu záchranku.  On má amnézii a jediné co si zatím pamatuje je to, že má holku co se jmenuje Zoey a Zoey se jmenuje i tahle. Tak, že se vydává za ni a chce se mu pak k tomu přiznat pak pozná jeho bratrance a chce ho sbalit pak zjistí, že má holku  a nechce ho a naopak si začne rozumět s tím s tou amnézií do toho se vrací ta jeho holka. Celé je to blbé a na náhodu předpokládám , že měl v mobilu minimálně její číslo to jí nikdy nezavolal ani ona mu ?  To samé ona je někde na dovolené a on jí z ničeho nic nepíše a ona to neřeší jelikož je na dovolené. To, že jeho rodiče a jeho sestra  tu předchozí nejspíše nikdy neviděly a neví jak vypadá za to ví jaké má příjmení  je  taky zvláštní to si ji nenašly třeba na internetu nebo on neměl žádnou její fotku? Její kamarádka co zde roztáhne nohy prvnímu klukovi co zde uvidí jen kvůli tomu, že je cizinec jí radí ať s ním chodí pak jí radí ať chodí s jeho bratrancem pak jí řekne, že mu nemá říkat pravdu , že je normální, když přebere jiné holce kluka a vydává se za tu holku dokonce jí půjčí své plavky (to neměla vlastní ?) 40 procent koukal jsem na to 3 dny v kuse. ()

Lenka.Vilka

Ona je někdo, kdo nevěří na romantickou lásku a nebrečí u Notting Hillu. On je trouba sportovec, který si myslí po úrazu hlavy, že ona je jeho holka. Jenže ten druhý on je přesně to, co Zoey hledá. Ale nebyla by to správná romantická americká komedie, aby rodiče hned nevzali holku jejich syna s amnézií k sobě domu. A proč si hned neudělat dovolenou? Bude tam sice on, ale taky druhý on. A všem je jasný, kam to začne směřovat. Možná totiž druhý on je vlastně debil a na číslech nezáleží. A možná trouba se ukáže jako milej kluk. Bude to pro druhou Zoey náročný čas. Milá oddechovka kterou jsem si pustila čistě kvůli obsazení, nakonec se z toho ale vyklubala docela fajn koukačka. Především kvůli krátké stopáži. ()

• Produkcia filmu prebiehala v Severnej Karolíne. (Arsenal83)
  • Režisérka Sara Zandieh uviedla, že celá tanečná sekvencia bola improvizovaná: "Bola to naozaj zábava. Oni sa len kývali a my sme ich nechali robiť, čo chceli. Myslím, že sme v tejto sekvencii trochu poľavili a to bolo to, čo bolo potrebné na dosiahnutie najlepších výkonov." (Arsenal83)
  • Josephine Langford povedala, že vďaka sérii After sa jej pracovalo oveľa ľahšie, ako predtým, keď vstupovala do sveta herectva pred kamerou: „Veľa som sa tam naučila o tom, čo by som mala a nemala robiť. Je toľko maličkostí, ktoré vás nikto nenaučí a nikto vás nemôže naučiť, ako fungujú kulisy a všetko to zložité na scéne. Niektoré z týchto lekcií sú neoceniteľné. Na týchto filmoch som vyrástla. Veľa ma to naučilo a som za to nesmierne vďačná.“ (Arsenal83)