Tento film poodkrývá tajemství roztroušená po New York City, od střešních bytů na Páté avenue až po temná zákoutí Queens. Podezřelé motivy a očekávání jsou postaveny na hlavu, když nic není takové, jak se na první pohled zdá. (Apple TV+)

RAFT

Herecky možná je film dobrý ale,ty dějové linky nic moc .Nudnej nezáživnej film .Čekal jsem víc.Za mě 60% ()

Mamlas

Drama o pár šmejdech, co obírají hejly. Dobrá kamera a i kostra příběhu byla dobrá. Asi tak polovina záběrů je však bohužel zbytečná a druhá polovina jde tempem, které je tak 5-10x pomalejší než tempo normální. Táhlo se to šnečím tempem, protahovalo, nudilo, z kraje brutálně, uprostřed pořád dost a na konci vlastně taky. Furt jsem jen poskakoval dopředu v naději, že se konečně někam posuneme... A taky si myslím, že babičky by měly hrát babičky a nesnažit se ze sebě dělat někoho o generaci či více mladšího. (26%) ()

Solverino

Hele to vůbec nebylo špatné! Zajímavá, i když trochu očekávaná, zápletka. Za mě dobrý, pěkně zahraný, slušný herecký výkony, dobrá hudba, kamera i střih. Palec nahoru! ()

chesterko

MIND-BLOW. Výborné hneď z počiatku, rýchlo uvedie diváka do príbehu, ktorý nestagnuje, naberá na obrátkach a každú ďalšiu stopu drží konzumenta v domnení, že sa to pekne po*ralo. V jednej chvíli som sa prichytil ako nadržiavam tej strane zla a to sú tie mocenské hry, ktoré som im zožral. Wtf ()

wowylgu313

Maximálně 55% místy méně. Více ani náhodou. První půl hodina se táhla tak nudným způsobem že jsem to chtěl celé vzdát... Ok, pak přišla první "nečekaná" událost. Někdo tu píše že se to pak zamotávalo tak moc že už nevěděl čemu věřit a čemu nevěřit... Takhle... Nevím přesně co tam měla být ta inteligentně promyšlená motanice. Ale zase takové bum to tedy nebylo. Předvídatelný a "okopírovaný" konec už tomu taktéž moc nedodal. Jasně kvalita kamery, hudba, pár členů z obsazení super. Ovšem průlom tohle udělat nemůže. Natož to srovnávat s "triky" z filmu např; Podfukáři atd... ()

xxmurphyxx

Za mňa ďalšia niečím výnimočná mainstream kokotina z holyúdu, aj ked s pekným obrazom. Ale sledovať, ako v každom druhom filme pomaly sa snaží parta belochov vyjebať alebo dojebať partu černochov ma už ozaj unavuje. Keby to aspoň nebolo od polovice filmu tak predvídateľné s klasickým happyendom. Dve hviezdy za Julianne Moore a pekný obrazový filter. ()

zodiak217

Tak tento film má fakt dokázal upútať a bavil ma svojou dejovou výstavbou a zápletkou každou scénou. Toto dielo sa naozaj podarilo. Celý film sledujeme postupne od konca aby sme spoznali jednotlivé postavy a pochopili dejovú líniu do bodu, kedy sa všetky postavy a dejové línie prepoja, západnú do seba a my už chápeme kto hrá akú úlohu v tejto zamotanej hre lží a podvodov až kým nezistíme, že všetko je nakoniec inak. To ma práve bavilo, netušil som ako to môže skončiť, no záver bol rovnako parádny preto len môžem napísať tento film sa rozhodne oplatí vidieť a nudiť sa nebudete. Je zaujímavý, originálny, dobre napísaný a herecky obsadený. V dnešnej dobe, kedy už má človek pocit, že filmy sa námetmi opakujú dookola je to príjemné osvieženie svojim nápadom a spracovaním. ()

MrFarmer

Suprově zamotaná a promyšlená zlodějská jednohubka. Parádní kamera a naprosto famózní soundtrack od Crinta Mansella. ()

MadyDollar

Po trošku vleklým začátku se to s nástupem Maxe rozjede a je to bomba až do konce. Je to tak brilantně a poutavě poskládaný, že ty dvě hodinky utečou jak nic a člověk je skoro celou dobu napnutej jak kšandy. Docela dlouhou část filmu jsem měl takový ten pocit částečně tajemna, částečně uspokojení dokonalosti plánů a neustávající zamotávání zápletky, co uměly navodit ty krimi thrillery v devadesátejch letech. Ač pro mě osobně byl konec docela neuspokojující, kompozice vyprávění filmu mi přišla natolik dokonalá, že jsem si ho stejně nejvíc užil a hodnocení na celkovým dojmu to neubralo. ()

Saxos

"Poctivého podvést nejde". Pravda Také mě nepodvedli, jen jsem se pronudil k jasně nalajnovanému konci. Závěr: nedoporučuji. ()

bonovox

Sharper je inteligentným thrillerom a má slušné tempo aj zápletku, ale celkové vyústenie príbehu v závere bolo dosť nedotiahnuté a nie príliš presvedčivé. Po hereckej stránke fajn. Takto zamotané thrilleri sú fajn, ale neprinášajú do tohto žánru nič prevratné. 60% ()

Naby

Paradne vymyslena kriminalni akce, ktera se nekolikrat zamota, rozmota a zvrtne. Musim rict, ze me to velice mile prekvapilo a neuveritelne bavilo. Tedy 4,9* a stoji urcite za doporuceni 👍. ()

uletov

Jeden z těch filmů,který se vás snaží přečůrat a ohromit nečekaným. Jenže aspoň já jsem původní konečnou pointu prohlédl. Mě to ale nevadilo..dobrý počin. ()