Problém tří těles (2024) (seriál)

bože, tady se zas vyrojilo chytráků... ne, nemá to bejt další marvelovskej spektákl. jestli vám vadí diverzita obsazení herců, běžte si poplakávat na facebook a jestli si myslíte, že to nedává smysl, tak jste nic nepochopili a asi na tom nebudete moc dobře s inteligencí. čau

Chudáčci (2023)

barbie v londýně dr. moreaua, oproti který je skutečná barbie učenou dišputací, mizanscéna působí opulentně, ale při bližším zkoumání zjistíte, že budgetový adventury zpřed deseti let vypadaj líp a propracovanějc, humor se občas tváří sofistikovaně, ale neni ani chytrej, ani humornej. po geniálnim humrovi, zajímavym jelenovi, podprůměrný favoritce mě lanthimos celkem úspěšně ztrácí. nudil jsem se od začáteční premisy až po poslední lacinou scénu. kýč, ale jasný, milovníci papundeklový estetiky budou jásat nad wesem andersonem a tajemnym hradem v karpatech. chrrr, zív

Adikts (2024) (seriál)

misfits na drogách a čurák kam se podíváš

Kapitáni: Mistrovství světa (2023) (seriál)

velký příběhy se neobejdou bez mikropříběhů a ty netflix umí. viz čtvrtfinále arg-ned

Beckham (2023) (seriál)

too posh to push :)

Aftersun (2022)

subtilní vyprávění o pomalym, ale jistym ztrácení. a nebo je to třeba uplně o něčem jinym

Air: Zrození legendy (2023)

korporát v čele s americkym petrem kellnerem vydělal miliardy. gratulujeme

Boj o moc - Večírek (2023) (epizoda)

ne. kendall a roman opravdu nedoufají, že se jim podaří uzavřít dohodu ve prospěch gojo