Tady cesta končí

• USA End of the Road

Po nedávné smrti manžela se Brenda s rodinou vydá na dlouhou cestu. Kvůli vraždě a tašce plné peněz se tahle výprava ale zvrtne a jde jim najednou o život. (Netflix)

lykan9

Dlouho jsem přemýšlel, jestli nedát jen 1*, ale Rady cesta končí je tak stupidní, že jsem se tím i místy bavil. Vidět tlustou starou Queen Latifah, jak nakopává zadky namakaným náckům, je prstě tak šílená podívaná, že stojí zato to aspoň jednou vidět. A co dál - největší bouchači celé Arizony jsou poprděný strachy z jednoho největších gangsterů v okolí - a tím je důchodce a jeho stará žena. Jako vážně? A ten fialovej měsíc na konci, byla třešnička na dortu. Tenhle film je prostě šílená jízda (převážně v negativním slova smyslu), kde rasisti v podání černé rodiny poukazují na to, že všechno bílé je vlastně špatné. Nevím, jestli by prošlo, kdyby to bylo obráceně. ()

Marze

Rodinny film, ktery prejde do nasilneho thrilleru. Queen Latifah a Ludacris se autem riti do cihlove zdi klise. Ale dostanete vsechno oc zadate od akcniho thrilleru. Zaplatka je primocara, ale uhadnete konec nekolik minut po zacatku. Neni to ani vzrusujici. Pobavily me nektere hlasky, z nich nektere byly mozna mineny vazne jako "Mozna jsem zastupce vedouciho bufetu, ale porad to neznamena, ze nemam zadne sny". Nebo "To je nejaky prostor 51? Zhasne motor, zluty paprsek a budou nam cpat neco do zadku","Nebudou, ti zkoumaji jen inteligentni zivot". ()

TesterX

Nepochopitelna smes zanru s naprosto banalni zapletkou bohuzel ve vsech smerech selhava. Latifah je nastavena na vaznejsi herectvi, pricemz snimek misty mene a misty vice sklouzava ke komedii az parodii. A ono to proste nefunguje, spise vyvstava pocit trapnosti. Hrebicek do rakve tomu zasazuje trapny Bridges v roli serifa a vsechny ostatni dementni postavy vidlaku. ()

Mukade

Bolo to dobré prvých 45 minút, kým sa nezačala diať 1 smiešnejšia (a debilnejšia) vec za 2. xD . Hore je napísané: "Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller", hlavne že to najdôležitejšie tam chýba - "bláznivá komédia". Jedna * za eyecandy, druhá za prvých pár minút s dobrým soundtrackom (Alicia Keys - Where Do We Go From Here). ................. Režisérka má dobré meno - Millicent. Najpr som si myslel že to bude niečo na spôsob 50 centa (je černoška) akože milimeter - milicent  x'D, ale potom som sa, žiaľ, dočítal že "The name Millicent is girl's name of German origin meaning "strong in work"." :( ........................ Ešte k tým smiešnym a debilným veciam. Moja fejvrit je keď tá ***** vypadla z auta LOLOL (ešte predtým stihla "stratiť" z ruky aj pištoľ :'))) ()

Arsenal83 odpad!

Donekonečna nám bude netfluxovský zvratok podsúvať filmy, kde bieli sú privilegovaní, utláčajú a vraždia černochov a tí chudáci sa len bránia. Bojujú proti rasizmu tým, že sami majú rasistické reči. Bez nánosu tohto bahna by film bol ako tak pozerateľný, ale s týmto je to čistá katastrofa pre publikum niekde v ghette, kde si čierne neviniatka s kvérom za pásom sťažujú, ako na nich tí zlí belosi tak málo robia, že oni majú teraz nízke dávky a musia sa živiť kriminalitou. ()