Skupina vysokoškoláků si jede užít víkend do supermoderního hi-tech domu s umělou inteligencí Margaux. To ale ještě netuší, že Margaux je naprogramovaná k zabíjení a jejich odpočinkový víkend se změní v boj o holý život. (TheEvilTwin)

dannyyy

Začalo to slibně s úvodní dvojicí, námět zajímavý, kdy v uzavřeném domě má zabíjet umělá inteligence, ale rozhodně nečekejte, že tento film je alespoň trochu inteligentní nebo v něčem originální. Bohužel se to proměnilo v klasickou vyvražďovačku mladých přátel a konec filmu tvůrci vůbec nevěděli, jak mají zakončit, tak z toho vznikla docela komedie (čti sr*čka). Po úvodu nejklasičtější z klasických začátků, banda mladých se sejde postupně u auta, poté jedou autem na víkend do pronajatého domu, kde kamera zabírá z dálky vozidlo včetně okrasné krajiny :)) a při příjezdu ještě v autě zjistíte, kdo to vlastně přežije :) Přivítá je v domě umělá inteligence zvaná Margaux a zábava může začít... ne zábava bohužel pro mě nezačala, ale utrpení to dokoukat. Jedna hvězda za to, že to alespoň nepůsobilo příliš béčkově a za Lochlyna a jeho masáž, která se moc nepovedla. ()

Hapretor

začátek vypadal slibně ... ale pak to podělali těma chapadlama a blbejma trikama a až moc přehnanou hi-tech rádoby originál myšlenkou ... někdy míň je víc ... vlastně pak hrozná a nudná debilita ... ()

helraiser

Nápad dobrý, ale provedení to dost zabilo, ale koukat se na to i díky hereckému obsazení dalo a pár zabití taky bylo docela dobrých. Zas až taková ztráta času to nebyla. ()

John80

Film o modernom inteligentnom dome v 21 storočí, ktorý začne ohrozovať partiu mladých ľudí až k boju o vlastný život. Niektoré veci až moc prehnane 1* ()

Pan.Antonin

Od režiséra Millera jsem viděl dost špatný druhý Plán útěku a docela povedený akčňák Ve službě. Tohle kvalitou řadím tak nějak mezi tyto dva snímky. Film s jednoduchou premisou vyvražďování teenagerů, tentokrát "smart housem" podobným jako v českém snímku Důvěrný nepřítel. Zaujme hlavně motiv klonů, které posléze barák použije jako pěšáky. A docela mne to bavilo, přestože nejznámější jméno Lochlyn Munro tady plní pouze podobnou roli jako Iveta Bartošová v Posledním výkřiku a závěr už byl docela dost překombinovaný. Ve výsledku slabší tři hvězdy. ()

TesterX

Potencialne zajimavy film, ktery i pres nejohranejsi klise stylu - skupina teenageru jede nekam, kde je neco / nekdo bude ohrozovat na zivote, se jeste tak do prvni pule tvaril, ze dotyk dnesni AI muze byt sakra neprijemny a dnesni duvera v socialni site krute vymstitelna. Bohuzel i pres zajimave tema a vyhled originalni prehlidky eliminace jednotlivych ucastniku zajezdu se zacne sklouzavat do cim vic se opakujicich klise beckovych braku ve spojitosti s wtf momenty, kdy nic nedava smysl. Strihacska, reziserska a scenaristicka neumetelost dokonce jde tak daleko, ze v posledni tretine se jednotlive sceny odehravaji nejspis v nahodnem poradi, postavy se chovaji v jedne sekunde hystericky, aby v prestrihu vysekly nejakou cool hlasku anebo zemrely nahodnou smrti, protoze uz nikoho nic jinyho nenapadlo, ackoliv nastroju tu bylo az az. Nehlede na spoustu obrich chyb, na kterych snimek stavi, jak se z moderniho zajeti jen tak nedostat, aby je ke konci vsechny splachnul do hajzlu. Skoda promarneneho potencialu. ()

Milo384

Celkem koukatelné béčko, ale přitom je to taková blbost. Klasická parta mladých lidí jede za zábavou. No a něco je začne vraždit, jen zde je to chytrý dům. 2-3* ()

awerto

Postaveno na klise, a archetypech klasickych hororu, ale... oni to mysleli vazne! Tak slabe vykony, primitivni dialogy a nelogicke jednani zabilo cely zazitek... Proste odpad a jedna hvezdicka za solidni zacatek s rozmackanym Lochlynem. :) ()