Španělsko je země mnoha krás, Barcelona je město kultury, umění a architektury, kde jen trochu vnímavý člověk může čerpat tuny inspirace... Jenže co je to všechno platné, když o S Clubu tady zřejmě nikdy nikdo neslyšel! A může je jejich nový manažer Lyall jak chce ujišťovat, že jsou tu "mega grande" slavní, naše sedmička si dobře uvědomuje, že po vší té několikaleté dřině na cestě ke slávě jsou zase na úplném začátku...Třináctidílný seriál BBC o jedné z nejpopulárnějších mladých hudebních skupin. (Ta se ovšem dnes již nemůže jmenovat S Club 7 jako dřív, neboť jeden z jejích členů, Paul, se rozhodl jít svou vlastní cestou...) (oficiální text distributora)

Malarkey

Musím se přiznat, že jsem S Club jako malej žral. Hlavně když to byl seriál, kterej dávali těsně před Star Trekem. Vždycky jsem se nemohl dočkat a tak jsem tam Českou televizi fiknul dřív a ejhle byla tam tahle partička, buď v Londýně nebo v Miami nebo na Floridě a bůhví kde ještě byli. ()

Pohrobek odpad!

Od desíti let nahoru se na to člověk nemůže koukat bez čím dál tím pokřivenějšího obličeje. Teenage-sračka z těch největších! ()

lesumir

Pro decka dobre. To je stejne, jako by 6 lete decko melo hodnotit Shawshank, asi taky neda plny pocet, protoze to uplne pochopi. ()

Crocuta

Někdo si myslí že tenhel hnus je lepší než telenovely - omyl, všechno je to stejná sračka, z který občas vykoukne pěkná holčina (a právě za ty buchty za 1). ()

moviesfan

S každou další řadou je to smutný. Ne co se týče příběhů, ale kvality. Všechno to zavání nudou a trapnými dialogy. Hodnocení: 15% ()

Kryton

Ušlo to, ale už bych to nikdy nechtěl vidět se zvukem a jen bych koukal na ty holky. Chudoučké a hloupoučké. ()

Jancll odpad!

Vydělát si touto hudbou, schoval bych se do kanálu a styděl se... Vrchol drzosti je však vytvořit si seriál a lézt s ním do televize. M.E.J.L.O. kokotina je slabé slovo ;-)... ()

wosho odpad!

Celou tu bandu šulínu a kund bych poslal kopat základy pro nový palác Kim Čong Ila do KLDR. Děsný seriál, který je stejně snesitelný jako kastrace. ()

Paity odpad!

Chtěl jsem dát hvězdu a přiznejme si, nebylo by to kvůli nikomu jinému než kvůli těm třem holčinám, které vypadaly velmi dobře. ()