Show se uskutečnila 8. října 2022 ve Wells Fargo Center (Philadephia, Pennsylvania). Na kartě se sešlo šest zápasů.
1) The Brawling Brutes vs. Imperium (Good Old Fashion Donnybrook Match)
2) Liv Morgan vs. Ronda Rousey (SmackDown Women's Championship Extreme Rules Match)
3) Drew McIntyre vs. Karrion Kross (Strap Match)
4) Bianca Belair vs. Bayley (Raw Women's Championship Ladder Match)
5) Edge vs. Finn Bálor ("I Quit" Match)
6) Seth "Freakin" Rollins vs. Matt Riddle (Fight Pit Match, Daniel Cormier jako speciální rozhodčí) (TheSpearCZ)

papadoce

Tak sa nám v WWE zextrémnilo a začali sme hneď zhurta skutočnými brawlermi. The Brawling Brutes vs Imperium. Ale v zápase to zo začiatku vidieť nebolo. Impotentum sú nesympatickí kreténi a zápas stál v prvých minútach za starú belu. Volil som radšej učiť sa štrikovať. Ešteže Sheamus je pán wrestler a urobil zápas asi tak od polovice zábavným a brawlerským a to aj s chutným záverom. 3*. Bitkárov z karčmy nám vystriedala iná skutočná mlátička RR a porno hviezda LM. Ronda Rousey vs Liv Morgan, no až toto bolo žalostné. Niektoré miesta až vyslovene trápne, niektoré aspoň priemerné. Kde sa nám vytratila zlatá generácia wrestleriek ako Charlotte či The Man. V tomto zápase potešil iba výsledok. 2*. Drew McIntyre vs Karrion Kross, super príchod, navyše Drew je šupa, ale strap match nemám väčšinou rád. Vždy to bola nuda. Kross s ďalšou porno hviezdou po boku je nudný asi celý okrem nástupu teda, ako som zistil. Zápas bol poňatý silovo, veľa sa remienkovali a záver trápny ako Kross samotný. 2*. Bayley vs Bianca Belair, asi prekvapenie večera, ale do tohto momentu najlepší zápas. Lepší priemer, ale pri zvyšnom odpade babenky proste žiarili. Keby toto predviedli s rebríkmi chlapy tak dám 4, ale babenkám dám 5*. Edge vs Finn Bálor, ani Rated R Superstar nevytiahol túto žalostnú PPV úplne zo sračiek. 3* a mrzí ma to kvôli Edge-ovi. Matt Riddle vs Seth “Freakin” Rollins, na Setha je spoľah a Riddle je talent, tak sa dalo očakávať, že to zvládnu na výbornú. Aj ich je mi ľúto, že boli headlineri najslabšej PPV 2022. 4*. Záver bol samozrejme fajn. Pustite Wyatta na nudného Romana nech sa mu darí 😁. Celkovo ER’22 iba za 3 hviezdiny a to dokonca s prižmúrením môjho krásneho tmavohnedého očka. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Villain“ od Bella Poarch. (TheSpearCZ)