Epizody(8)

Svět sužují zlí duchové, a trojice mladých se proto pustí do vyšetřování paranormálních jevů. V sázku přitom musí dát i to málo, co mají, aby odhalili ďábelské spiknutí. (Netflix)

Recenze uživatele Dawe2 k tomuto seriálu (5)

Tohle budeme my (2023) (E01)

Dobré, ale naprosto zbytečný skok do budoucnosti na začátku a pak zase na konci, přitom většina dílu se děje v minulosti. Je to dnes velice moderní, ale zbytečně to kazí divákův kontinuální zážitek. Snad to přestane. Kdyby to jelo stále v reálném čase, bylo by to na pět hvězd. Jinak hezký námět, dobře zahrané, hezký vizuál i hudba. ()

Doubt Thou the Stars (2023) (E03)

Zde víc než kdy v nějakém díle vyplývá na povrch naprostý amatérizmus trojice, nepřipravenost a naivita. Až je to do očí bijící, za mě je tohle prostě o dost slabší díl. ()

Výkopy na dobrou noc (2023) (E04)

Špičkování dvou skupin je zbytečné, neprofesionální a hloupé, bez toho by to bylo pro mě ještě lepší. ()

Neptal ses (2023) (E06)

Maličko jsem se ztrácel, ale stejně je to na lepších 90%. ()

Poblázněný (2023) (E07)

Opět ten naprostý amatérismus. Lockwood se řítí záměrně do maléru hlava nehlava, především kvůli své egoistické a naprosto zbytečné sázce. A kvůli tomu je i zabit dobrý člověk. Navíc s sebou do nebezpečí strhává čím dál více své kolegy. Těžko s ním nyní sympatizovat. ()