Pekelná bestie SS

• Itálie La bestia in calore (více)

Kultovní dílo drsného filmového subžánru. Zatímco farář plánuje s italskými partyzány záškodnické práce proti nenáviděným nacistům, v nedalekém vězeňském táboře probíhají nelidské experimenty. Krásná, ale nelítostná důstojnice SS, doktorka Ellen Kratsch (Macha Magall) tu mučí vybrané ženy těmi nejroztodivnějšími způsoby. S oblibou je nechává znásilňovat a zabíjet svým miláčkem, svou bestií. Napůl muž, napůl zvíře, udržovaný při životě vysokými dávkami afrodiziak, je vždy připraven vyhovět zvrhlé touze šílené doktorky. Jednoho dne se ale cesty partyzánů a nacistů střetnou… (oficiální text distributora)

brasek odpad!

Ďaleko má tento snímok od hororu! A o čom je tento film? Nejaký neandertálec tam znásilní podhodenú ženskú a potom celá kopa kecania, partizánov a nejakých hlúpych prestreliek, ktorým nikto neverí.. Nuda ako hovädo... Mal som pocit, že miestami vidím kópiu niečoho čo vytvoril Tinto Brass.. erotika, sado-masochistické praktiky až po brutálne mučenie. Film absolútne postráda akúkoľvek atmosféru. ()

MFZB

Neviem si pomôcť, ale tento brak nedokážem hodnotiť vyššie. Naziexploitation - žáner, ktorému sa moc nevenujem, ale výnimočne (cca 1 krát/rok) siahnem po nejakom takom filme, ale ako tak badám, dneská nevydalo. Akože nemám nič proti tomuto žánru, ale tento filôm bol úplne suchý a nešlo ani veľmi o to čo má daný žáner divákovi ponúknuť, ale dočkali sme sa tu plno prázdnych kecov o ničom, ktoré tento film vlastne zabili. Od takéhoto niečoho očakávam v prvom rade tie brutálnosti a nie nejaké počúvanie stupídnych dialógov o Nemcoch a partizánoch. Keby že chcem to tak siahnem po nejakom vojnovom filme. Naziexploiťák má v tom výhodu, že tu vidíme mnoho nahých ženských, plno sexu, ako to bolo v mojom predchádzajúcom filme Ilsa a ďalej neviem ako sa to volá, to bolo presne o tom, čo požadujem od daného subžánru. No nevadí, so stopercentnou istotou viem, že dlhšiu dobu asi nesiahnem po takomto niečom, lebo tento konkrétny snímok ma dostatočne odradil. Nabudúce budem mať hádam viac šťastia pri výbere...30% ()

Ondrew

Prvy krat som si pozrel film z kategorie "naziexploitation" a hned mam aj dojem, ze skutocne v niektorych pripadoch... co je moc, to je moc. Konkretne tento vytvor mi pripadal od zaciatku az do konca ako totalna zhovadilost. Je fakt, ze som to sice dopozeral az ku spasonosnemu napisu FIN, no tuto ftakovinu by ma vazne nikto nedonutil pozerat znova. Amaterizmus, otrasna hudba, debilne herecke vykony. S odretymi usami udelujem 10%. ()

Saxos

Další z italských dobových snímků, který v současnosti vyvolá spíš nekontrolovatelný smích, jak cokoliv jiného. A český dabing tomu také pomáhá. ()

EL5530 odpad!

Viděl jsem sice jen prvních pět minut ale to mi k tomuhle hodnocení stačí. Ztráta času. A to totální. ()