poster

Jennifer 8

 • USA

  Jennifer Eight

 • slovenský

  Jennifer 8

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 1992, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  Kritický a komerčný úspech od JENNIFER 8 o rok staršieho MLČANIA JAHNIAT v 90. rokoch spôsobilo mohutnú choromyseľnú vlnu serial killer, v ktorých odlišní muži zákona pátrajú po vyčíňajúcom sériovom vrahovi. Niekedy to vyšlo lepšie (ZBERATEĽ BOZKOV, 7), inokedy horšie (ZBERATEĽ KOSTÍ), najčastejšie VEĽMI zle (SLEDUJE ŤA VRAH). JENNIFER 8 je skôr priemer. Môže sa pochváliť pôsobivou atmosférou, solídnym hereckým obsadením (Garcia, Henriksen, Thurmanová) a hŕstku strhujúcich scén (SPOILER fotenie kúpajúcej sa slepej devy, Henriksenova smrť SPOILER). Bohužiaľ, je to zbytočne dlhé a namiesto toho, aby sa to na konci začalo rozpletať, sa to začína zaplietať a to až tak, že dodnes rozmýšľam, čo mali znamenať scény s Johnom Malkovichom.(26.10.2004)

 • kleopatra
  ****

  Slepá Uma (velmi dobrá), Garcia+Henriksen přímo elektrizující dvojka, něco málo Malkoviche - to ale bylo skoro mrhání hvězdou - a i když se nějaká ta logická chybička taky vloudila ( ... a na obrovské skládce se vždycky najdou přesně ty věci, které je třeba najít a čert vem teorii o jehle v kupě sena), tenhle film byl ve správnou chvíli na správném místě.(5.12.2004)

 • viperblade
  **

  Upřímně, čekal jsem thriller se skvělým obsazením. Dostalo se mi ale opravdu nudného filmu, který kdyby neměl Umu (perfektní výkon) a Malkoviche (který zde nedostal moc prostoru, ale ten, který dostal, využil na 100 %) bych ohodnotil tou nejnižší možnou známkou. Takhle jsou to slabší dvě hvězdy. 30 %.(1.8.2011)

 • movie
  ***

  Příjemné překvapení. Celkem kvalitní zápletka, precizní Garcia s Henriksenem a dokonalá kamera Conrada Halla. V druhé půlce sice snímek trochu ztrácí dech, ale jak říkám: příjemné překvapení.(27.8.2006)

 • Pepinec
  ***

  Dovoluji si s amatérskou nabubřelostí napsat, že mi vadily mezery ve scénáři. Krom dalších jiných zvláštních návazností a situací zde dochází ke dvěma zásadním konfrontacím, kdy se má dvojice poznat na základě hlasu. V obou případech to dopadne zcela nepochopitelně. Co se napětí týče, velmi slušné. Jen bych se už pro všechny časy rád dočkal vysvětlení toho, proč si policisté na tajných nočních akcích klestí cestu baterkou, která by ozářila i astronauta u Mléčné dráhy. Jak tu mnozí zmiňují, Uma Thurman zahrála dobře, navíc ji to slušelo. Nejcharismatičtější postavou je však na plné čáře John Malkovich, kterého jsem měl sto chutí bacit do čumáku, jak brilantně zahrál vyšetřovatelskou svini. Andy Garcia za ním udýchaně kulhá, což je vzhledem k nepoměru stráveného času obou pánů před kamerou další ze slabin celého filmu.(31.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace