poster

Jennifer 8

 • USA

  Jennifer Eight

 • slovenský

  Jennifer 8

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 1992, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ****

  Pokud je člověk nevidomý, nikdy nepozná dvě věci. Jednak jak to Conrad L.Hall uměl za kamerou a hlavně zamilovaný pohled A.Garcii, pracovně nazvaný "kolouch vábený estrálním cyklem", pod nímž ledovce tají, ledničky nefungují a Děda Mráz umírá na celkové přehřátí organismu.. Vcelku neznámá krimi, jenž snese v rámci žánru a doby vzniku ta nejpřísnější měřítka. Navíc obohacena o konec s pomstou v zasloužených rukou, zajímavým pár minutovým výstupem vyšetřovatele z vnitřních záležitostí v podání Malkoviche, jemuž by asi méně se ovládající vyslýchaný otevřel krční tepnu cípem policejního odznaku a jako nečekaný bonus dostanete Billovu nevěstu ve vaně. Sice bez katany, ale za to zcela nahou..(1.8.2011)

 • ripo
  **

  Ďalší z krimi thrillerov, ktorý by mohol zaujať ..... Ale nezaujal ... Problémom tejto snímky je jej nevyrovnané tempo rozprávania. Začiatok je taký ako má byť : rýchly a napínavý. Po 30 minútach film skĺzava do pokojných vôd dedinského rybníka a tomu nepomôže ani rozuzlenie v závere filmu. Andy Garcia podáva štandardný výkon, čo sa však nedá povedať ani zďaleka o Ume Thurman, ktorej celkový výkon vyznieva toporne. Mierny nadštandard podáva John Malkovich, ktorého však uvidíte až v posledných dvadsiatich minútach filmu. Katastrofou bola i výprava a výber exteriérov. Aj napriek tomu, že sa film odohráva v časovej rovine cca 10 dní, raz je záber na husté sneženie, neskôr na hustý dážď. Jeden čas vidíte krásne zelené javorové listy na strome, o pár minút neskôr už ich je plný chodník ..... Záver : nechoďte do Oaklandu - je tam veľmi premenlivé počasie ....(22.8.2004)

 • Falko
  ***

  Jeden z dalsich priemernych kriminalnych thrillerov zo zaciatku 90-tych rokov. Andy Garcia, Uma Thurman su vyborni ako aj J. Malkovich. Reziser Bruce Robinson nenatocil od roku 1992 ani jeden film az teraz na rok 2008 ma prist film s J. Deppom THE RUM DIARY.(19.7.2007)

 • movie
  ***

  Příjemné překvapení. Celkem kvalitní zápletka, precizní Garcia s Henriksenem a dokonalá kamera Conrada Halla. V druhé půlce sice snímek trochu ztrácí dech, ale jak říkám: příjemné překvapení.(27.8.2006)

 • mandes
  ***

  rozpočet : ? tžby americke : $11,390,479(17.12.2006)

 • - Film měl rozpočet 20 000 000 amerických dolarů. Rok po uvedení se však autorům vrátili jen 11 300 000 amerických dolarů. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v kalifornských městech Eureka a Trinidad a v kanadském Vancouveru. (Terva)

 • - Johna Berlina měl původně hrát Al Pacino. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace