Jennifer 8

• slovenský

Jennifer 8

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 1992, 120 min

rozpočet : ? tžby americke : $11,390,479(17.12.2006)

Skvelé výkony hlavných hercov a výborná atmosféra udržujú tento po všetkých ostatných stránkach len priemerný thriller ľahko nad priemerom.***a 1/2(30.5.2007)

Thriller, o kterém jsem v životě neslyšel, ale který mě příjemně překvapil...Velice dobrá atmosféra od začátku do konce, o kterou se ještě víc než režisér postaral kameraman Conrad Hall. Nelze zapomenout na herce, a že se jich tu sešla poměrně impozantní sestava - Andy Garcia předvádí soustředěný výkon, přesto právem zůstává ve stínu Umy Thurman, která již tímto snímkem dokázala, že je opravdu kvalitní herečkou, a že dokáže věrohodně ztvárnit v podstatě jakoukoliv postavu (viz "Pulp Fiction", "Kill Bill", "Proč kočka není pes?", "Gattaca"...). Lance Henriksen je neméně zajímavý a bonbónkem je sice vcelku krátký, ale o to lahůdkovější výstup Johna Malkoviche. Takže na závěr - tenhle film můžu vřele doporučit.(17.12.2004)

Dobří herci při zajímavém scénáři. Temný krimithriller o pátrání po psychopatickém vrahovi, který je i není, důležitý svědek totiž nevidí a ani neví, jak pachatele popsat, jestli vůbec pachatel je.?! Dávám tři a půl hvězdy.(11.1.2010)

Pokud je člověk nevidomý, nikdy nepozná dvě věci. Jednak jak to Conrad L.Hall uměl za kamerou a hlavně zamilovaný pohled A.Garcii, pracovně nazvaný "kolouch vábený estrálním cyklem", pod nímž ledovce tají, ledničky nefungují a Děda Mráz umírá na celkové přehřátí organismu.. Vcelku neznámá krimi, jenž snese v rámci žánru a doby vzniku ta nejpřísnější měřítka. Navíc obohacena o konec s pomstou v zasloužených rukou, zajímavým pár minutovým výstupem vyšetřovatele z vnitřních záležitostí v podání Malkoviche, jemuž by asi méně se ovládající vyslýchaný otevřel krční tepnu cípem policejního odznaku a jako nečekaný bonus dostanete Billovu nevěstu ve vaně. Sice bez katany, ale za to zcela nahou..(1.8.2011)