Jennifer 8

• slovenský

Jennifer 8

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 1992, 120 min

Skvelé výkony hlavných hercov a výborná atmosféra udržujú tento po všetkých ostatných stránkach len priemerný thriller ľahko nad priemerom.***a 1/2(30.5.2007)

Docela zklamání. Přestože film vypráví poutavý příběh a základní kostra scénáře je zajímavá, tak se jedná o průměrný film, který mohl být natočen lépe.(18.6.2015)

Dovoluji si s amatérskou nabubřelostí napsat, že mi vadily mezery ve scénáři. Krom dalších jiných zvláštních návazností a situací zde dochází ke dvěma zásadním konfrontacím, kdy se má dvojice poznat na základě hlasu. V obou případech to dopadne zcela nepochopitelně. Co se napětí týče, velmi slušné. Jen bych se už pro všechny časy rád dočkal vysvětlení toho, proč si policisté na tajných nočních akcích klestí cestu baterkou, která by ozářila i astronauta u Mléčné dráhy. Jak tu mnozí zmiňují, Uma Thurman zahrála dobře, navíc ji to slušelo. Nejcharismatičtější postavou je však na plné čáře John Malkovich, kterého jsem měl sto chutí bacit do čumáku, jak brilantně zahrál vyšetřovatelskou svini. Andy Garcia za ním udýchaně kulhá, což je vzhledem k nepoměru stráveného času obou pánů před kamerou další ze slabin celého filmu.(31.7.2011)

Dobří herci při zajímavém scénáři. Temný krimithriller o pátrání po psychopatickém vrahovi, který je i není, důležitý svědek totiž nevidí a ani neví, jak pachatele popsat, jestli vůbec pachatel je.?! Dávám tři a půl hvězdy.(11.1.2010)

Viděno 1x + 12. 1. 2010 - 60%(11.3.2009)

• - Johna Berlina měl původně hrát Al Pacino. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v kalifornských městech Eureka a Trinidad a v kanadském Vancouveru. (Terva)

• - Film měl rozpočet 20 000 000 amerických dolarů. Rok po uvedení se však autorům vrátili jen 11 300 000 amerických dolarů. (Terva)