poster

Jennifer 8

 • USA

  Jennifer Eight

 • slovenský

  Jennifer 8

Thriller / Krimi / Mysteriózní / Drama

USA, 1992, 120 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ****

  Slepá Uma (velmi dobrá), Garcia+Henriksen přímo elektrizující dvojka, něco málo Malkoviche - to ale bylo skoro mrhání hvězdou - a i když se nějaká ta logická chybička taky vloudila ( ... a na obrovské skládce se vždycky najdou přesně ty věci, které je třeba najít a čert vem teorii o jehle v kupě sena), tenhle film byl ve správnou chvíli na správném místě.(5.12.2004)

 • ripo
  **

  Ďalší z krimi thrillerov, ktorý by mohol zaujať ..... Ale nezaujal ... Problémom tejto snímky je jej nevyrovnané tempo rozprávania. Začiatok je taký ako má byť : rýchly a napínavý. Po 30 minútach film skĺzava do pokojných vôd dedinského rybníka a tomu nepomôže ani rozuzlenie v závere filmu. Andy Garcia podáva štandardný výkon, čo sa však nedá povedať ani zďaleka o Ume Thurman, ktorej celkový výkon vyznieva toporne. Mierny nadštandard podáva John Malkovich, ktorého však uvidíte až v posledných dvadsiatich minútach filmu. Katastrofou bola i výprava a výber exteriérov. Aj napriek tomu, že sa film odohráva v časovej rovine cca 10 dní, raz je záber na husté sneženie, neskôr na hustý dážď. Jeden čas vidíte krásne zelené javorové listy na strome, o pár minút neskôr už ich je plný chodník ..... Záver : nechoďte do Oaklandu - je tam veľmi premenlivé počasie ....(22.8.2004)

 • Aaron.
  ***

  Docela zklamání. Přestože film vypráví poutavý příběh a základní kostra scénáře je zajímavá, tak se jedná o průměrný film, který mohl být natočen lépe.(18.6.2015)

 • mandes
  ***

  rozpočet : ? tžby americke : $11,390,479(17.12.2006)

 • LiVentura
  ***

  Dobří herci při zajímavém scénáři. Temný krimithriller o pátrání po psychopatickém vrahovi, který je i není, důležitý svědek totiž nevidí a ani neví, jak pachatele popsat, jestli vůbec pachatel je.?! Dávám tři a půl hvězdy.(11.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace