Ninja Academy

USA, 1989, 89 min

Nico Mastorakis

Isabelle Mastorakis

• choze

Celovečerní amatérská srandička natočená na film, srovnatelná s VICE ACADEMY, i když dle mého trochu sympatičtější a koukatelnější. Děj je řídký, jak už to u těchto academies filmů bývá, v tomto případě jen sled tréninkových montáží, písniček a slaboduchých gagů mezi kterými se jednotlivé postavy, lépe řečeno figurky sbližují a osvojují si umění ninjů. Tu a tam jsem se i uchechtl (nácvik bojového pokřiku). Samozřejmě je to šrot, ale kdo vyrostl na mastorakisovkách od Alvimu, tomu míň než ty dvě hvězdy nedá.(21.4.2007)

Videl jsem to naposled tak ve 13 letech, takze toto hodnoceni berte znacne s rezervou. Ale co si pamatuju, tak to nebylo zase az tak spatne, zejmena sceny s ninja-mimem. :-)(24.5.2004)

• Tony.cs

Co jsme se u toho jako špunti nasmáli. Dneska už jen nostalgie.(17.10.2011)

• Aven

Podobný případ jako Americký ninja a filmy tohoto druhu. V období od 10 do 13 let solidní zábava.(29.5.2006)

Tuhle bombu sem mel nahranou na VHSce hned za Predatorem takze sem ji sjizdel uz od utleho veku. Particka nymandu co se chtej naucit bojovat a nakonec vymlatej elitni skolu ninja zabijaku nema chybu(18.11.2011)

Alvim forever....další legenda začátku devadesátých let....I tímto filmem jsem se tehdy mohl chlubit, jelikož byl součástí mé sbírky. Tehdy jsem to považoval za velice zábavný film a ve své podstatě i originální. My jsme to hodně brali jako povedenou parodii na všechny možné akademie a myslím si, že ten film tak byl i skutečně zamýšlen....Kdo Ninja Academy neviděl, myslím si, že se určitě zasměje...sice opakováním jeho kouzlo vyprchá, přesto uvnitř mě určitě zůstane dobře zapsán, jelikož to je další klasika mého dětství....(2.8.2006)

Viděl jsem jsem to asi tak v 11letech u babičky a v tom věku mě to neskonale bavilo a líbilo. Teď opravdu nevím. Asi bych to neměl hodnotit,ale neodolal jsem a dal jsem za *** a to z důvodu sentimentálních vzpomínek na dětskou hravost a nevinnost co se týká výběru filmů:-)(6.3.2009)

• RetroMan

Před 15, 20 lety nevinná zábava, na kterou jsem si vzpomněl, protože jsem ji také kdysi měl ve sbírce VHS. Po dnešním shlédnutí abstrahuji od pubertální naivity, oproštěn od sentimentálních vzpomínek jsem se rozhodl dát dvě a půl. Celé mi to přišlo nějak divné. Nad některými postavami jsem zlomil hůl už tenkrát. Pominu-li smysl filmu, tak se mi nejvíc líbila Chibova dcera, militantní George, agent 00711 a trochu i ten nešika. Ještě jsem si vzpomněl na záběry z nudistické kolonie.(8.4.2012)

V dětství to byla prdel, teď už to působí nějak "divně":-)(18.7.2012)

Hned jdu vyhrabat tu VHSku ze skříně, setřít pěti centimetrovou vrstvu prachu a hurá do dětství !!!(12.6.2007)

• ac1976

Ozaj priblblá sračka, ktorá sa pokúša byť nasilu vtipná a vlastne kopíruje Policajnú akadémiu akurát že namiesto policajtov tam Mastorakis natrepal nindžov. Prečo som nedal odpad? Na vine sú nostalgické spomienky na časy VHS.(31.1.2015)