Pornhub: Sex, prachy a internet

• USA Money Shot: The Pornhub Story

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů portálu Pornhub očima herců, aktivistů i bývalých zaměstnanců. (Netflix)

Mafian odpad!

Téma pornografie a pornoprůmyslu je vděčné a zajímavé. Koneckonců Lid vs. Larry Flint byl nominován na Oskara a je to film, který bych doporučil i své babičce. Stejně tak jsem pro liberalizaci "sex work." Tento dokument však razí narativ hodných podnikatelů v pornoprůmyslu, filantropů a bojovníků proti stigmatizaci a za emancipaci žen, na které se jako zombie vrhly ultra-pravicové, náboženské a konzervativní spolky. Jak říkám, Larryho Flinta si dám rád, ale tohle je levná a ubohá PR exhibice MindGeeku. ()

M.i.k.e

porno je vděčné téma, ale tenhle dokument se vůbec nepovedl a tam kde Netflix jinak exceluje tentokrát selhal. Od určitého momentu mě to nebavilo natolik, že teď vlastně nejsem schopen určit co tím vlastně chtěli tvůrci říct. Je to reklama na pornhub a nebo je to o zlém pornhubu? Tak jako tak je to nudu a promrhaný potenciál...40% ()

Likan7

Velmi zajímavé téma zpracované nejméně zajímavým způsobem. Z dokumentu se prakticky nic kloudného nedozvíte, jen problém Pornhubu s nelegálním obsahem. A to je doslova všechno. Chybí tu reálná investigace, nějaké vyšetřování, prakticky cokoliv, co by mě těch pocitově šíleně dlouhých 90 minut udrželo v pozoru :)) ()

lykan9

Z dokumentárních filmů od Netflixu je Pornhub: Sex, prachy a internet rozhodně jedním z těch slabších, co jsem viděl. Hlavně v první polovině se mi zdál nesrozumitelný a nudný. Jednu věc však musím kvitovat a tou je viditelná nestrannost a ponechání možnosti, ať si každý udělá obrázek sám. Bohužel je však samotné téma až moc komplikované, aby se vešlo do hodiny a půl vysvětlení všech důležitých informací. ()

verbal

Bylo jen otázkou času, kdy zoufale nemrdané a pokrytecky korektně přeslušnělé silné bolševické muženy spolu upjatými katolickými pannami vytáhnou také na tolik oprávněnou kancelační kruciátu proti těm odporným a jak jinak než konkávní pohlaví veskrze dehonestujícím a zneužívajícím masturbačním serverům pro bílé šovinisty a pederasty. A jako obvykle, jakmile velkohubě demonstrují svou zcela altruistickou angažovanost, zamknou se doma na tři západy, zatáhnou závěsy, vytáhnou svého čtyřrychlostního manžela, protože nikdo jiný by se v těch jejich zanedbaných olezlých kafilériích dobrovolně neangažoval, a pustí si k tomu na své oblíbené stránce jako kulisu něco mile romantického se zvířátky a kakáním. A tak na Netflusu (Kde jinde!!!) hodinu a půl na jedné straně skučí fanatické šosácké slepice, jaké je to porno odpornost a že se na Pornhubu jen znásilňuje, kuplíří a prcají děti, na straně druhé skučí vypatlané štetky a neméně nadaní klátiči s délkou ega dvojnásobně převyšující jejich intelekt, že nic takového nedělají a že jen chodí každé ráno jako slušní lidé s bandaskou k pásu, protože něčím se přece živit musí. Nic víc, nic míň. Prostě nudná žvanírna, ovšem dokundment se zřejmým soudružským poselstvím! Vina za všechna příkoří zřetelně tendenčně padá na ty nechutné majitele serveru, bezskrupulózně tyjící z ubohých týraných vagín, protože to prcání zcela nedostatečně moderují, cenzurují a kropí svěcenou vodou. Počítám, že záhy se začne jako syfilis šířit asociálními sítěmi mezi blahoslavenými další kýžený demagogicko - hysterický narativ libtardích pamrdů, že kdo čumí na péčko nebo ho točí či hostuje, je s Rusama! ()