Pornhub: Sex, prachy a internet

• USA Money Shot: The Pornhub Story

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů portálu Pornhub očima herců, aktivistů i bývalých zaměstnanců. (Netflix)

Johnny.ARN

Dokumenty od Shitflixu mám rád. Tento ma ale nedokázal prekvapiť, lebo problematiku som poznal a j tie objasňovačky a akože zápletka boli známe. Dôležité ale odznelo v závere, že reštrikcie na ph sú len test a budú aplikované na celý internet. To nemôžeme dopustiť. ph urobil, čo po ňom žiadali a to, že sa to nejakým kresťanským puritánom či kia piča to bola prišlo málo, môžu sa pojebať. Ale hej, to vyplakávanie modeliek si mohli odpustiť. 3 z 5 ()

blackkocour odpad!

Fakt nejsem cílovka. Na porno už hrdě nesleduju dobrých 30 minut, takže se k pornu fenoménu nerad přiřazuji, a nechci zpochybňovat IQ nějaký umělý nabotoxovaný pornoherečce, která normálně točí scénu minimálně s pěti černochy, s africkejma kokotama většími než hasičský stožár, s dvojitou možná trojitou penetrací do análu, a do kundy, a asi pět jí přistanou čuráci do pusy, [oběcně známý fakt, že pornoherec je tak nevděčná brandže, u které jsou všichni velcí pokrytci, porno sledujem ale koukáme na herečky skrz prsty, ale serem na nějakou lítost. Ty ženy nemají žádný kus soudnosti, a jsou to jen veřejné záchodky, do kterých si každý může strčet svého fanfulína. Partneři pornoherců jsou jen ubozí toleranti ještě s nižším IQ než ty "nádhery", že po večeru líbaj své oddané ženy, které v ten den měly v držce sperma asi deseti dalších čuráků..], ale fakt mě dokument vůbec neoslovil. Doby, kdy se v kvalitních pornech mého mládí střídaly jen samé kočky s dokonalým tělovým aparátem, a porno bylo defackto o té kráse A pak se sami nad sebou zamyslíte, na co to doprdele civíte? Na transmopofobní uděláky, jak to transka dělá chlapovi do kaďáku, ale přitom všichni v jádru věci víme, že to nejsou holky s pérama, ale kluci s kozama!! Porhnub dokážou navštěvovat jen boomeři, co si předplácí VOYO.. ()

FrankSusta

,,Franto!'' ozvalo se snad jako až vřísknutí od kámoše během kratičké pauzy, co jsme s kámošema brutálně naposilovávali naše (hlavně moje) jakože fakt krutě namakaný těla v posilce. ,,Na Netflixu bude dokument o Pornhubu!!!'' A tak jsem se dozvěděl o tomto dokumentu. Inu, asi po dvou týdnech, kdy kámošovo nadšení ani trochu neopadalo, jsme usedli na pohovku a s otevřením brambůrky značky neznámé jsme po předfilmu pustili toto. No tak tedy, mám takový pocit, že naše intelektuální řeči byly mnohem obsáhlejší než tento dokument, který se snažil být obsáhlý přinejmenším dostatečně, né-li nadprůměrně. Jako bavili jsme se. Ze srandy (mrk mrk) jsme dokonce vtipkovali o tom, které performerky známe a které nikoli. Ale občas jsme byli zhnuseni. Jak to shrnout? Tenhle dokument je obsáhlý. Tak ňák. Ale doslova kdyby to bylo o tom, co jsem očekával, bylo by to mnohem, MNOHEM zajímavější! Jakože o natáčení, jak se k tomu performeři dostali a tak. O tomhle tu je asi tak tři minuty plus posledních sedm minut, které jsou však jen kompilace záběrů s komentářem o něčem jiném. Ale tohle byla nuda. Jasný, chápu, tenhle dokument to ještě dokonale připomněl, znásilňovat nezletilé dívenky je špatné, chápu. V tomhle filmu to řekli dostatečně dostkrát. Ale hlavně že názvy videí nevycenzurovaly (ale videa jsou zablokována, není zač za Váš čas). Prakticky to bylo potom už jenom o tom, že řešili právnické blbosti, které se vždy nudně otevřely jen kvůli nasranejm aktivistickejm hipízáckejm protestantům. Ale kdo se na tohle krucinál ptal. Stejně jako na to neustupující zapískání u každého tweetu. Zdokumentovat poslední čtyři roky je opravdu zbytečné a nudné (protože korona a připjení k internetu). Hlavně že tam není nic o začátcích a těchhle aspoň trochu zajímavách věcech. Ono je to vlastně strašně směšný. Není to ani poučný už kvůli samotnému tématu, kde když tam dosadíte pornoherečky (které opravdu nejsou okolím vnímány jako zázrak inteligence) tak na vážnosti to nepřidá - obozvlášť ta tlustá (ty vole, to bylo brutání. ta je kurde hnusná a očividně slušně bezmozkové stvoření). Ale to samotné pojetí taky fakt není ono. Je to prázdný, nudný, o všem a zároveň absolutně o ničem (krom morálního ponaučení okolo znásilňování). Ne, tohle fakt bylo na nic a fakt, že hovor dvou nadržených puberťáků je obsáhlejší a inteligentnější než tohle o něčem vykazuje. 4/10 ()

Necrotongue

Ta jedna hvězdička v mém hodnocení přesně ukazuje množství opravdu zajímavého obsahu v tomto dokumentu. Vlastně jsem se jen ujistil o tom, že jsou zejména na severoamerickém kontinentu stále více v kurzu puritánské nálady, které způsobují, že tlupa fanatiků z rádoby společnosti prospěšných důvodů zavede tu a tam nějakou tu prohibici, aniž by si uvědomovala (nebo je jí to prostě jedno), že tak celou situaci jedině zhorší. Porno je fuj, protože ukazuje ten hnusný nehygienický sex (klidně i za denního světla a bez oblečení!!!), aniž by v něm byl alespoň náznak lásky. Jo no, já jsem z pochopitelných důvodů sám, bez porna by to byla úplná tragédie, a přestože jsem jeho zdravým konzumentem (to je termín z tohoto dokumentu), nepozoruji na sobě žádné negativní následky. Když si ale pustím film plný lásky na motivy knih Rosamunde Pilcher, nejpozději po deseti minutách začínám intenzivně přemýšlet nad nejrychlejším způsobem odchodu ze života. A pokud jde o pomoc zneužívaným dětem, měly by se možná všechny dobroserské organizace zasadit za to, aby byli adekvátně trestáni všichni ti flanďáci, kteří se tak rádi tulí k ministrantům, a aby usvědčení pedofilové nemohli organizovat dětské tábory. / Poučení: Pokud by mě chtěl někdo odradit od sledování porno stránek, měl by každou z nich zahltit Gweninou tvorbou. ()

lykan9

Z dokumentárních filmů od Netflixu je Pornhub: Sex, prachy a internet rozhodně jedním z těch slabších, co jsem viděl. Hlavně v první polovině se mi zdál nesrozumitelný a nudný. Jednu věc však musím kvitovat a tou je viditelná nestrannost a ponechání možnosti, ať si každý udělá obrázek sám. Bohužel je však samotné téma až moc komplikované, aby se vešlo do hodiny a půl vysvětlení všech důležitých informací. ()