Pornhub: Sex, prachy a internet

• USA Money Shot: The Pornhub Story

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů portálu Pornhub očima herců, aktivistů i bývalých zaměstnanců. (Netflix)

dubinak

Well...co k tomu říct. Každej máme jiný problémy. :D Chápu, že se tento dokument věnuje tématu, které není jednoduché, kvůli své podstatě vlastně dost nevděčné a těžko ho brát kvůli úhlu pohledu zde zvoleného nějak seriózně, ale asi už je to prostě taková kultura, do které se "normální" člověk těžko ponoří do hloubky a pak to působí přesně jako v tomto případě směšně. No, aspoň jsem se trochu vzdělala zase v jiném okruhu a třeba mě to i osvětlilo. ()

blackkocour odpad!

Fakt nejsem cílovka. Na porno už hrdě nesleduju dobrých 30 minut, takže se k pornu fenoménu nerad přiřazuji, a nechci zpochybňovat IQ nějaký umělý nabotoxovaný pornoherečce, která normálně točí scénu minimálně s pěti černochy, s africkejma kokotama většími než hasičský stožár, s dvojitou možná trojitou penetrací do análu, a do kundy, a asi pět jí přistanou čuráci do pusy, [oběcně známý fakt, že pornoherec je tak nevděčná brandže, u které jsou všichni velcí pokrytci, porno sledujem ale koukáme na herečky skrz prsty, ale serem na nějakou lítost. Ty ženy nemají žádný kus soudnosti, a jsou to jen veřejné záchodky, do kterých si každý může strčet svého fanfulína. Partneři pornoherců jsou jen ubozí toleranti ještě s nižším IQ než ty "nádhery", že po večeru líbaj své oddané ženy, které v ten den měly v držce sperma asi deseti dalších čuráků..], ale fakt mě dokument vůbec neoslovil. Doby, kdy se v kvalitních pornech mého mládí střídaly jen samé kočky s dokonalým tělovým aparátem, a porno bylo defackto o té kráse A pak se sami nad sebou zamyslíte, na co to doprdele civíte? Na transmopofobní uděláky, jak to transka dělá chlapovi do kaďáku, ale přitom všichni v jádru věci víme, že to nejsou holky s pérama, ale kluci s kozama!! Porhnub dokážou navštěvovat jen boomeři, co si předplácí VOYO.. ()

campix

Téma a název je tak trošku clickbait na podprůměrný dokument pohrávající si s motivy erotického obsahu na internetu. Investigativního na tom není vůbec nic, šokujícího také ne. Spíše jde o prosté převyprávění kauzy, která zuřila kolem pionýra internetového porna Pornhub. Vše doprovozené lehkým úvodem o původu Pornhubu. Celkově docela nuda. Všichni víme, na čem Pornhub vydělává a obsah to rozhodně není. To že se na jejich business přilepila spousta nelegálního obsahu také není překvapivé. Tomu všemu rozhodně napomohlo nedostatečné zabezpečení a nedostatek zájmu něco takového filtrovat. Všichni obvinění si nasypali popel na hlavu a vlastně tu není vidět žádná větší kontroverze. Námět ze kterého šlo vytěžit rozhodně daleko více a jde tak pouze o polechtání celého tématu, kde by se hlavně směrem k Onlyfans dalo bádat daleko více. ()

AnanAss

Text je zbaven veškerých dvojsmyslů a nevhodných pubertálních výlevů: Tak už i ty dokumenty nám začíná Netflix pomalu mrvit. A přitom zde měl k dispozici tak zajímavé téma, ze kterého se dalo udělat… docela dost. To, co původně začíná jako příběh tří vysokoškoláků, kteří se jen snažili zaplnit díru… na trhu, se však ihned přehoupne do roviny, kdy se prostě vezme několik lidí, kterým se postaví… kamera před obličej a dá se jim prostor k vykecání. Tak nějak naivně jsem doufal, že dojde i na nějaké to hlubší proniknutí… do problémů a historie zdejšího pornokorporátu, kde největší výjeb zažijí samotní aktéři právě od něj. Závěrečným verdiktem podotýkám, že vám určitě nebude stát… za to, trávit čas sledováním tohoto dokumentu. I když jsem se vlastně dozvěděl, že hodnocení ptáků nemusí nutně souviset s ornitologickou hantýrkou. ()

Necrotongue

Ta jedna hvězdička v mém hodnocení přesně ukazuje množství opravdu zajímavého obsahu v tomto dokumentu. Vlastně jsem se jen ujistil o tom, že jsou zejména na severoamerickém kontinentu stále více v kurzu puritánské nálady, které způsobují, že tlupa fanatiků z rádoby společnosti prospěšných důvodů zavede tu a tam nějakou tu prohibici, aniž by si uvědomovala (nebo je jí to prostě jedno), že tak celou situaci jedině zhorší. Porno je fuj, protože ukazuje ten hnusný nehygienický sex (klidně i za denního světla a bez oblečení!!!), aniž by v něm byl alespoň náznak lásky. Jo no, já jsem z pochopitelných důvodů sám, bez porna by to byla úplná tragédie, a přestože jsem jeho zdravým konzumentem (to je termín z tohoto dokumentu), nepozoruji na sobě žádné negativní následky. Když si ale pustím film plný lásky na motivy knih Rosamunde Pilcher, nejpozději po deseti minutách začínám intenzivně přemýšlet nad nejrychlejším způsobem odchodu ze života. A pokud jde o pomoc zneužívaným dětem, měly by se možná všechny dobroserské organizace zasadit za to, aby byli adekvátně trestáni všichni ti flanďáci, kteří se tak rádi tulí k ministrantům, a aby usvědčení pedofilové nemohli organizovat dětské tábory. / Poučení: Pokud by mě chtěl někdo odradit od sledování porno stránek, měl by každou z nich zahltit Gweninou tvorbou. ()