Nikdy dříve neviděl jediný muž tolik z budoucnosti celého lidstva. Z vaší budoucnosti. Michel de Nostradamus předpověděl důležité okamžiky, které budou hrát klíčovou roli ve světové historii. Jako lékař bojoval se zákeřnými nemocemi, které sužovaly nejen obyčejný lid, ale i francouzkou monarchii. Jako člověk čelil vizím, které ho často pronásledovaly a ukazovaly přelomové události, jimž budou vystaveny generace v nadcházejících stoletích. Nyní máme možnost nahlédnout do života tohoto vyjímečného muže a seznámit se s jeho fascinující činností. (oficiální text distributora)

FISSSH

Nejlepší jsou tady snad scény, v kterých Nostradamus vidí do budoucnosti...jízda kočárem po poli, které se najednou změní v rozbombardované město atd. atd. ()

Skeevee

Docela nuda, abych rekla pravdu. Nevim jak moc pravdiva, ci ne, ale rozhodne me to vubec nezaujalo. Triky na zacatku byly naprosto tragicky, pak uz to bylo trochu lepsi, ale ne o moc. Celkove film mi pripadl lehce zmatenej, nedodelanej, sice s peknym "poselstvim", ale tim to tak hasne... pravda, ty vize vypadaly dobre =) ()

chiara

Ked som isiel na tento film do kina tak na plagate bolo velkym napisane herecke obsadenie Tcheky Karyo, Rutger Hauer, F. Murray Abraham ... Tesil som sa na herecky vykoni Rutgera, ale na moje velkeee prekvapenie tam hral iba 3 minuty, mal tam iba cameo vysinuteho mnicha. Inac film neni nejak zly len by mu bodlo keby bol kratsi, takze za 3* plus 1* za mnicha :))) ()

brasek odpad!

Absolútne nudný a nič nehovoriaci snímok. Žiadna atmosféra doby života Nostradama... scény, výprava filmu, kulisy to bolo jednoducho veľmi slabé, proste mi to pripomínalo nejaký úbohý tv film. Snímok je priam nepozerateľný, rozkúskovaný do gýčovitého klišé. ()

poutnik36

Je pravda, že film měl příšerný střih, ale to je jediná věc, která mi na něm vadila. Naprosto dokonalý snímek, který zachycuje všechny důležité okamžiky v Nostradamově životě. ()

FanOfMovies

Film, na který jsem se díval, jen kvůli tehdy ještě se blížícímu datu - 21.12.2012, ovšem mě moc nepobavil. Celkově je to zvláštní a rozhárané - jsou tam důležité části, kde jsou naprosté zbytečnosti, které tam vůbec nemusí být a kazí dojem z celého filmu. ()