Malum

• USA Malum

Policejní nováček dobrovolně nastoupí na poslední směnu na nově zrušené policejní stanici, aby se pokusil odhalit záhadnou souvislost mezi smrtí svého otce a krutým kultem. (JasonCZ)

Daiker

Nevím ..... mě už to nebavilo. Stejný film jsme už viděli a jen se přidalo na penězích. Bubák byl fajn, ale to je asi vše.... Moc tomu nerozumím proč se točí to samé ..... První film na mě působil rozhodně lépe .... ()

Fungore

Hrozná slátanina se špatnými hereckými výkony a trapnou hlavní hrdinkou. Větší rozpočet byl očividně ku škodě, protože původní Last Shift z roku 2014 byl ve všech ohledech lepší, zajímavější a hlavně více funkční. Tady nefunguje v podstatě nic. Finální démon je k smíchu. ()

petrik11 odpad!

Nepozerateľná nudná sračka, od úvodnej minúty až po jej koniec. A multikulti v správnom videní samozrejme nesmie chýbať. ()

xxmurphyxx

Predošlú verziu som síce videl, ale pamätám si z nej menej ako z občianskej náuky, takže sa vyhnem porovnávaniu a nechám to na iných expertov. V základe, je to skoro to isté, čo pred tým, len s menej sympatickou vysolárkovanou blbkou so vzduchoprázdnom medzi ušami, otravým bezďákom, prasnicou, pár pablbmi v uniformách a debilkom z pekla s gumenou makovicou. Baba tu behá, snorí, smoklí, vidí duchy, prízraky a podobné pičoviny, až jej z toho jebne a spraví mierny bašavel. Na dobrú noc pred spaním po fľaške rumu postačí. ()

Facerr

Jedna noc, jedna policejní stanice a jedna policajtka vystavená náboženským fanatikům v kombinaci s náloží halucinací. Děj je sice o ničem, ale nějaký ty lekačky a bubáci ze skříní vylezou. Za ty tři hvězdy to stojí, ale nezapomenutelnej kus to rozhodně není. ()

ynnel

První 3/4 filmu atmosféra hustá, že by se dala krájet. Lekačky, které nadzvednou i letité znalce hororů. Děs, po kterém si v noci raději načůráte do postele, jen abyste si neodkryli z obličeje peřinu... Dle mého názoru je tento horor velmi nedoceněný. Za mě určitě drží prvenství mezi nejděsivějšími horory posledních let. Bohužel hvězdu strhávám za poslední část filmu, kdy už ztrácela na atmosféře a nedokázala diváka držet v tom příjemně hnusném pocitu, kdy člověk neví, co ho zase vyleká, kde může očekávat zradu a hlavně v tom příšerném pocitu, kdy to chcete hrozně vypnout a těšíte se, až to vlastně skončí, protože máte pocit, že se v hustotě té atmosféry udusíte... Film bych doporučila všem fanouškům The Last Shift, i když za mě TLS byl o trochu lepší. ()

brasek odpad!

Amatérske, trápne s hroznými hereckými emóciami. Úplne od veci film, zbytočná strata času nielen pre diváka, ale aj pre filmárov. V príbehu nič nefunguje iba ak, že vám začne švitoriť v hlave od tohto paškvilu. ()

SpicyNugget

Mladá policistka Jessica nastupuje na svou první směnu na uzavřené oddělení. Tam, kde dříve pracoval její nebožtíku otec. Brzy ale zjistí, že oddělení je uzavřené z dobrého důvodu, který má co dělat s jejím otcem a vraždou, kterou tam vyšetřoval… Tak mi jednoho večera mozek říká: “Hele, zajdi si na nějaký nový horor!” Mozek holt velí, a tak jsem se sebrala, našla horor jménem Malum, nekoukala jsem na trailer a ani nečetla recenze (dělám to tak vždy, najdu, zkouknu a ohodnotím) a čumím. A první, co mě sakra praští do uší, je ta ohavná, zrůdná, děsivá, nechutná hudba, která mi v Last Shift nedala minimálně měsíc spát! A já si před lety slíbila, že už si tenhle film nikdy nepustím. DiBlasi se zkrátka rozhodl, že rymejkne svůj vlastní horor, když teď na to má víc prachů. A já myslím, že se mu to celkem povedlo. Bála jsem se, že to bude slovo od slova stejné jako původní verze, ale nikoliv! Malum je o něco lepší, o něco propracovanější, zápletka je malinko jiná. Jediné malé minus na filmu bylo, že Jessica své matce říkala jménem. Nemůžu si pomoct, ale mě to strašně rušilo. ()

Easykill

Solidní pakárna! Ale zvládnuté a občas dost fungující strašení. Pár skvělých gore scén a jako bonus povedený Démon, co víc si přát. ()

Dombzila

Ohledně tohohle filmu mám hodně divné pocity. Jsem schopen tu napsat klady, jako třeba skvělé efekty a masky, fajnová atmosféra a pak ještě povedené found footage záběry s kultem. U záporů tu jenom dokážu říct, že film mě i na jeho krátkou stopáž uprostřed a ke konci trochu nudil a to je vše. I přes to, že převažujou klady, tak se mi film celkově až tolik nelíbil. Asi mi prostě jenom nějak nesedl. 58% ()

vinducha

Jak píše Psychor , nevidim význam v předělávce 9 let starého vlastního filmu , leda by to měla být pecka minimálně  o třídu lepší , což opravdu není . Takže klasický průměr , který by neměl urazit , ale vyložené nadšení se nám nějak nedostavilo. ()

Ammit odpad!

Já vím, že natočit dneska horor je moc těžký (trh je zahlcenej levnejma blbostma, příšery už nikoho neděsí, dobrý CGI je drahý, ...), ale tohle byla fakt nuda. Lekačky staví na tom, že jste nikdy v životě neviděli krev a nebyli na zabíjačce, atmosféra se dlouho buduje jenom kvůli tomu, aby se na ní později kašlalo a příšery stojí na strachu z něčeho jako jsou ty prapodivnosti na dně moří (čímž dneska trpí málokdo). A jestli mě něco spolehlivě míchá, je to neustálé cpaní všude, jak té nejpriviligovanější skupině někdo furt ubližuje. Co kdyby policajtku-bělošku urážel nadřízený-černoch, obtěžoval bezdomovec-černoch a pak po stanici naháněli dva další poldové-černoši a vůdce kultu-černoch spolu s hromadou dalších černochů/šek se jí s její mamkou snažili zabít? To by asi neprošlo, co? ()

redsparrow odpad!

I bez CGI a za málo pěněz se dá udělat skvělá podívaná, tohle ale není ten případ. Nemá cenu vypisovat co všechno je na tomhle pokusu o atmosférický horor špatně, nedalo se na to vůbec koukat. Přetočil jsem to aspoň na konec a zasmál se u hrůzu nahánějícího ukrutného démona v podobě pána v latexovém obleku a se zubní protézou. ()

Baru.Class

Tak todle je VÝBORNEJ horor. Určitě moje TOP 5! Akce (a celkem dost nechutná) se na nás začne sypat už od samýho začátku, takže se člověk doslova přisere k židli a nepustí ho to až do samotnýho konce. Jelikož se všechno odehrává na jednom místě (old school policejní stanici, v noci) celá atmosféra je extrémně ponurá a výborně naprosto dokonale všechno doplňuje hudba a zvukový efekty. Rozhodně doporučuju sluchátka a přítmí, finální zážitek bude da best. Neschází tady vůbec nic, co by dobrej horor měl mít - bizár, nechutnosti, lekačky, napětí, zvrácenost, střílení, řezání, absence osvětlení, dupot, šepot, záznamy z kamer, blikačky, ječení, prostě všechno! SUPER! Včetně finále, kde nechybí vysvětlení. Rozhodně doporučuju všema deseti, todle stojí za skouknutí! ()

DyingAngel

Tak toto čudo sa po celý čas nesie vo veľmi nepríjemnej atmosfére. Miestami mi prišlo fakt zvláštne sledovať dianie ďalej (a to sa mi pri hororoch nestáva často). Obsahuje dosť veľa fantazmagorických momentov, no aj napriek všetkému ma to celé ku koncu začalo nudiť... ()

Stanislaff odpad!

Tak za takovéto kraviny by někdo měl být trestán. Vzývání pohanských bohů, to tady bylo mockrát. Pobíhající dcera policajta, co se střelil do kedlubny, a její halucinace a fantasmagorie nejsou vůbec k ničemu. Film nemá atmosféru, herecké výkony, střih, švih, tajuplnost. Zkrátka nic a a nula od nuly pošla. Ztráta času. Děs, běs. ()

BStone

Slušná hororová jízda opuštěnou policejní stanicí s vylekanou policistkou a satanistickým kultem v zádech. Nedostalo mě to do kolen, ale žánrovka je to solidní. 55% ()