Sam se pokusí přesvědčit únosce, aby přistáli s letadlem. Seznam požadavků odhalí, kdo stojí za únosem. (Apple TV+)

castor

Od začátku jsem si hlavně říkal, zda sedm epizod nebude příliš dlouhých, ale zatím to solidně funguje. Zejména kvůli tomu, že se v podstatě hraje v reálném čase. Thrillery navíc nefungují, pokud neexistují postavy, o které by se diváci měli zajímat. Tady to ale docela šlape. Tenhle díl lehce sráží maďarština coby krycí jazyk, protože ač na něj únosci poukazují (obávají se vyzrazení informací kopilotkou), stejně si to ve výsledku nepohlídají. Jinak už víme, oč se hraje (co bylo obsahem „požadavků“), právě nějací „oni“, kteří dole udávají směr (tahají za nitky), mi zatím úplně nesedí. Ale funguje to, protože hned skáču na další epizodu, dychtivý po tom, co se bude dít dál. Přistát v Maďarsku? Brácha to celé rozhodne. ()

warrenur

Trochu ma sklamalo, ze za vsetkym by mohli boli nejaki "vsemocni oni"... Tieto "sprisahania mocnych" mi silne zavanaju niecim, comu mnohi medzi nami podliehaju i teraz. Zaujimavo sa poludstil dalsi unosca. Plan, akokolvek rafinovany, mal opat dalsie diery. Zapletky sa zacinaju opakovat. To, co bolo z uvodu premyslene a inteligentne sa zacina v piatej casti javit genericky. Napriek tomu nadpriemer, ale uz ma to obcas vyrusuje. ()