poster

5 dětí a To

 • Velká Británie

  Five Children and It

Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / USA, 2004, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dopitak
  *

  Uspávající ptákovina, která se nemůže líbit asi ani dětem. Norman Wisdom si v ní zahrál nějakého prodavače, do jehož výlohy narazí obří koule, uvolněná z podstavce následkem zběsilé jízdy dětí v autě. Norman je tu ve dvou scénách, na začátku 41. minuty jen zírá na auto, o několik vteřin později vyděšeně křičí, když se na něj ta koule valí. Hodně málo muziky.(22.8.2009)

 • marcek
  ****

  Nádherná fantasy pohádka pro děti, ale i pro dospělé. Moc se mi to líbilo(18.4.2007)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $5,080,000║ Príbehom ničím extra pútavé, aspoň že tie triky boli miestami znesiteľné. /35%/(1.7.2010)

 • Gemini
  ***

  Ze svého dětství si pamatuji řadu příhod s polskou televizí (a jejím neexistujícím dabingem;)). Jednou z nich byl i seriál o dětech, které vždycky došly někam za město, tam se sekvencí několika statických snímků odkudsi vynořil prapodivný skřet křížený s želvou, a dělo se nějaké kouzlo...a víc nevím. Když jsem se o Vánocích 2011 potkal s Pěti Dětmi A Tím, řekl jsem si, že tohle jsem přece kdysi dávno viděl na Polácích a "šel do toho". Po čtvrt hodině jsem si pak řekl, že takovouhle ujetost mohl někdo zfilmovat jen proto, že je to nějaká někde daleko odsud (nejenom v geografickém slova smyslu) populární dětská knížka. Nebyl jsem si tím sice úplně jistý, ale ve chvíli, kdy se objeví retardovaný intelektuál Horác (fotka v IMDb mluví za vše) a další ze svých obdivuhodně příšerných kreací předvádějící Kenneth Branagh, je jasno a wikipedie potom prozradí jména Edith Nesbit a ročník vydání 1902;) Mimochodem ten plakát vypadá jako S Club 7, ale opravdu to je pohádka s hrdiny "jako z Narnie", tj. z počátku 20. století. Co dodat? Asi jen to, že je to naštěstí už jedna z posledních rolí roztomilých klučinů Freddieho Highmorea, a že jsem se nezvládl dodívat, jak mě ten afektovaný nepřirozený chaos odpuzoval. Zlaté Kingovo TO:) Dávám 50%, protože podobných věcí jsou mraky, a těch lepších jakbysmet.(8.1.2012)

 • Earl_23
  ***

  Celkem milý filmek pro děti. Jen se podezřele podobání Narnii.(2.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace