Chraň i malá zvířátka

• Velká Británie All the Little Animals
všechny plakáty

Bobby Platt (Christian Bale) je duševně zaostalý mladý muž, jemuž jedinou radost ze života obstarávají jeho malí zvířecí přátelé. Poté, co mu po smrti matky sadistický otčím (Daniel Benzali) zavraždí myšku Petea, uteče z domu. Během svého potulování potká pana Summerse (John Hurt), který projíždí naskrz Anglií a pohřbívá zvířata sražená auty na silnici. Citlivý Bobby se nechá pohltit mužovým fascinujícím snovým světem a stane se jeho pomocníkem, jenomže v záloze na něj číhá i jeho minulost. (Morien)

aLPaC

Jsem rád, že jsem na tenhle snímek narazil, protože je zkrátka vynikající. Bale a Hurt předvádí naprosto fenomenální výkony a je proto velká škoda, že je moc lidí nedovede ocenit. Navíc anglická příroda, ve které se film po většinu času odehrává je nádherná. ()

Viperine

Balovi se, bohužel, jeho retardace špatně věří... celkově působí hlavní postavy trochu přehnaně - jak v přehrávání, tak i ve vlastní volbě herců - hlavně otčíma, který vypadá jako drsný vyhazovač z drahého baru, co to dotáhl na mafiána. Sénáristicky slušný film, kde mi zážitek zhatili herci. ()

GlamourCat

Ale ani... Jen jsem nevěděla, že malé zvířátko co se musí chránit bude přímo Christian Bale, také nemám ráda přejetá zvířátka a mám ráda Johna Hurta... Ale!!! Tenhle jejich koníček je vážně o žloutenku. Pár těch klišé muselo být, Ale John Hurt byl standardně skvělý. ()

ilovebritain

Kluci hrají jak umí a je to zatraceně dobře. Doporučuji všem Baleheads. Zbytku světa ovšem nikoli, zdlouhavé, divné a konec křečovitě dramatický. ()

petronela86

Hurt i Bale úžasní jako vždy, kdyby nebylo toho pitomýho konce, naprosto dementně ujetýho, byly by to čtyři hvězdy s přehledem. ()