poster

Americano

 • Slovensko

  Americano

Komedie / Romantický

USA / Španělsko, 2005, 95 min

Režie:

Kevin Noland

Hudba:

Peter Golub
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Molly
  *

  Šíleně nudná exkurze do Španěl s protivnou průvodkyní a nemastnými-neslanými účastníky, na které – ač jsme spolu strávili celých osmdesát minut (a že se zdály jako věčnost) – se mi nepodařilo napojit, a tak mi jejich osudy nemohly být lhostejnější. Příště radši sáhnu po Cestománii, gracias.(17.2.2010)

 • Alf
  **

  škoda, z prostředí Španělska šlo určitě vytěžit víc nejen co do děje, ale i atmosféry, takhle to bylo tak na úrovni nějaké ne příliš povedené školní práce.....(4.5.2009)

 • O´Hara
  *****

  Opravdu dlouho jsem nezažil, aby mě film tak vzal. Ikdyž děj nebyl ničím zvláštní, ta atmosféra, to vášnivé Španělsko, uvolněný život, touha po dobrodružství. To vše ve mě vyvolalo pocity, které mi říkají, abych to zkusil také. Prostě lidé jako já, toužící po dobrodružství, nových krajích a nových kulturách, si přijdou na své.(2.1.2008)

 • Jenda
  *

  Co se dá o tomhle filmu říci? On plyne. Plyne pomalu odnikud a pomalu nikam. Nemá prakticky žádný děj. Skupinka Americanos přijede v rámci prázdninového cestování po Evropě do Pamplony na běh s býky. Hlavní "hrdina", nebo spíš ten, kdo je ze všech herců nejznámější, se zamiluje do jedné z korzujících dívek. Ve výsledku je film něco jako 95 minut dlouhé nudné video z dovolené...(9.3.2008)

 • Pet
  ****

  Olé!(27.12.2007)

 • - Ve scéně, kdy si Joshua Jackson na konci filmu listuje zápisníkem, se na jedné stránce objeví vstupenka na Petřínskou rozhlednu za 20 Kč. (Erlkönig)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace