poster

Americano

 • Slovensko

  Americano

Komedie / Romantický

USA / Španělsko, 2005, 95 min

Režie:

Kevin Noland

Hudba:

Peter Golub
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Riddick77
  **

  Napadá mne jen jedna otázka: "O čem to sakra bylo??????" To asi vypovídá o všem....(12.12.2009)

 • ArdathBay
  odpad!

  Co to mělo být ? Už když jsem v úvodních titulcích viděl jméno Dennis Hopper řekl jsem si : a dopérdele, to asi bude průser ! (Schválně : v čem dobrém hrál od roku 1994 (áno nebezpečná rychlost) ?. Španělská příroda fajn, ale co děj ?? Místy naprosto nesmyslné dialogy. Jak by se mohla naše čtyřka potkávat ve městě jen tak náhodou když tam je mraky lidí ? Jak mohli najít Chrise a přivést mu to kolo ? A jet na těch kolech přes noc do rodné vesnice místní španělky ? Těch otázek je víc, než odpovědí a ty nepřicházejí. Posledních 5 kapitol jsem přeskákal, protože jsem na TO absolutně neměl nervy a nepochopil o čem to mělo být ? Jestli o hledání smyslu života nebo o nčem podobném tak to děkuji prosím pěkně - NECHCI.(6.2.2008)

 • daEmoNickY
  *****

  Připomělo mi to trip s kámoši http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=depeche+mode+never+let+me+down .(30.4.2009)

 • Molly
  *

  Šíleně nudná exkurze do Španěl s protivnou průvodkyní a nemastnými-neslanými účastníky, na které – ač jsme spolu strávili celých osmdesát minut (a že se zdály jako věčnost) – se mi nepodařilo napojit, a tak mi jejich osudy nemohly být lhostejnější. Příště radši sáhnu po Cestománii, gracias.(17.2.2010)

 • larelay
  ***

  Wow! Mam chut ist do Spanielska na absint :)(21.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace