Trio z Belleville

Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Rodinný

Francie / Belgie / Kanada / Velká Británie, 2003, 80 min

Sylvain Chomet

Sylvain Chomet

Fantazie Sylvaina Chometa evidentně nezná hranic. 90%(8.4.2009)

Scénář: Sylvain Chomet .. Kouzelně hravé, osobitě animované, ovšem malinko prosté.(9.10.2007)

Nedokázal jsem přesně určit, o čem by konkrétnějc ten příběh měl vyprávět. Základ zkorumpovanýho světa je ale jasnej. Na druhou stranu je zajímavé vidět tak zajímavou a pěknou animaci a nebýt přitom dítě, pro který by takovéto filmy měli být určeny. Po skončení filmu jsem pořád musel přemýšlet, což byl dost možná i samotný účel. Na druhou stranu mě to ale zaujmout dokázalo, a to i přesto, že hlavní postavy příliš nemluví. Klobouk dolů za zrealizování tak těžkého projektu, který vlastně nemá cílovou skupinu, ale přesto je perfektní.(6.11.2010)

Skutočne krásny projekt. Nielen po vizuálnej, ale hlavne po príbehovej stránke. Vtipné, nápadité. V jednoduchosti je krása.(23.3.2006)

Opravdu mimořádné nápady a nevšední pojetí postav. Tady bych dal 5 hvězdiček. Bohužel samotný příběh moc velkou sílu neměl a hodněkrát jsem se přistihl že přěmýšlim o něčem uplně jiném než abych sledoval děj na obrazovce. Tohle něco mezi 2-3 hvězdičkami. Jako celek i díky zdařilému provedení DVD hodnotím slabšími 4 hvězdičkami(26.5.2006)