Baletka

Jižní Korea, 2023, 92 min

Bývalá bodyguardka oplakává svoji nejlepší kamarádku, kterou nedokázala ochránit, a pouští se na misi s jediným cílem: splnit její poslední přání. (Netflix)

quido_zidle

Takže tu máme další Netflix 40ti kilovou nesmrtelnou superstrong lesbu po jejímž úderu odlétají 100kiloví chlapi jak kousky polystyrenu a která když se rozdával rozum tak v první řadě zrovna nestála. Revenge movie mám moc rád, ale toto byla horší nuda jak v Brně(stopáž 92 minut byla přesně 82 minut delší než by měla být). Nezachránily to ani dva záběry plamenícího plamenometu(wow..) a rádobyvtipnej pár důchodců. Korejci tentokrát zklamání...! ()

Sharlis

Vec je, ze ked robis film, kde od A po Z je kazdemu jasne co sa bude diat, tak to aspon nacupuj akciou, zabavou a adrenalinom. Tuto je to sama vata a natahovacky sprevadzane korejskymi sladacikmi, az sa dockame jednej finalnej choreografie, ktora svojou fadnostou dych nikomu nevyrazi. Pokial hladas nejake movie s martial arts, apropo dobrymi bitkami, tak toto skipuj a hladaj dalej. ()

Bolex

Mimořádně pečlivě připravené akční scény, přehledné, natočené kamerami z mnoha úhlů. Radost pohledět! Hudební doprovod vychází vstříc západním zvyklostem. ()

chosan

Spíše průměrný thriller než akční film, chvílemi to člověka baví a občas nuda takže podprůměr. 50%. ()