Taylor Swift: The Eras Tour

(koncert)
  • USA Taylor Swift: The Eras Tour (více)
Hudební
USA, 2023, 160 min

Největší hudební hvězda současnosti vtrhne na velká plátna kin! Ponořte se do jedinečného koncertního snímku a užijte si dechberoucí pohled na turné, které se zapíše do dějin. Přijďte ve stylu „Eras Tour“ a nezapomeňte doma své náramky přátelství! (Aerofilms)

Gelaos

Taylor jsem znal jako populární zpěvačku, o kolo které se poslední dobou dělá "zbytečně" moc humbuku. Ale když ji Time vyhlásil osobností roku, udělal jsem si malou rešerši a s údivem zjistil že její The Eras Tour je nejvýdělečnější turné všech dob a že Taylor je velký kulturní fenomén. Tento film lze brát "jen" jako záznam z turné... Jenže je to opravdu velmi dobře natočený záznam z takového turné, jehož produkční kvality a umělecká režie budí respekt. Pár písniček mě nudilo, nějaké mě očekávaně nadchnuly (př. 22, All Too Well) a dost dalších mě k mému překvapení v koncertní podobě bavilo taky (př. LWYMMD, Cruel Summer, tolerate it). Swiftie nejsem a nebudu ani omylem, ale tenhle krátký exkurz do světa "swiftmánie" jsem si užil. ()

lapatata

Taylor Swift se mi líbí. Dělá to jinak než je běžné a zavedené. I zde si prosadila svou a zřejmě inspirována dlouhými operními či baletními show připravila 3+hodinový koncert. Obdivuhodné. I když se jí dle mého názoru nepovedlo popřít zavedený fakt, že 2 hodiny jsou tak akorát, snaha se cení. Koncert by měl ale skončit v nejlepším a divák by se neměl dívat na hodinky. Na to pozor. Mnoho písní na jedno brdo. Ne všechny byly tak úžasné, že by se bez nich show neobešla. ()

Stanley622

Mal som skvelý zážitok, veľmi sa mi to páčilo. Je to perfektne spracované a natočené, sú tam takmer všetky známe hity za celú kariéru tejto úžasnej umelkyne. Milujem jej pesničky a určite si to pôjdem ešte minimálne raz, ak nie 2x znovu do kina pozrieť a vychutnať si to opäť, pretože je to fenomenálna show! Ak ju máte radi a ešte ste to nevideli, určite nebudete ľutovať. ()

Qiud

NEJLEPŠÍ ZÁŽITEK MÉHO 32 LETÉHO ŽIVOTA ! #SWIFTIE   🙋‍♀️  TANCOVALO, ZPÍVALO CELÉ KINO ! TEN VIBE PROSTĚ ! ( NEMLUVĚ O TRADES FRIENDSHIP BRACELETS 🥰 ) TAYLOR PROSTĚ STRHNE KOHOKOLIV V JAKÉMKOLIV VĚKU  😌🙂 PŘEDSTAVA BÝT NA ŽIVO NA ERAS, TO MUSÍ BÝT MIMOTĚLNÍ ZÁŽITEK 100% ! VĚŘÍM TOMU 🤩🤯🤩🎉  OD PRVNÍ MINUTY VÁS TO CHYTNE A NEPUSTÍ AŽ DO SAMÉHO KONCE A JEŠTĚ POTOM. NE JENOM ŽE SI PŘIPADÁTE JAK NA JINÉ, ALE VLASTNĚ STEJNÉ PLANETĚ. ALE TA DŘINA A ORGANIZACE A TO NASAZENÍ A TA STRAŠNÁ PRÁCE ZA TÍM A JEJÍ ZPĚV A TO ŽE SE ZA CELÉ 3 HODINY ( V REÁLU ) ANI JEDNOU NEZASTAVÍ, JE VÍC NEŽ OBDIVUHODNÉ ! ONA DO TOHO DÁVÁ VÍC NEŽ NEŽ VŠECHNO A VRACÍ SE JÍ VÍC NEŽ VŠECHNO A PRÁVEM ! "FILM" ÚŽASNĚ SESTŘÍHANÝ A NATOČENÝ, BARVY , BACKGROUND, VŠECHNO ! FAKT TÉMĚŘ JAK KDYBY TAM ČLOVĚK BYL A STÁL V TOM STADIONU SE 70K SWIFTIES ( ME HUMBLY INCLUDED )  ! THIS IS TAYLOR´S WORLD AND WE JUST LIVE IN IT. ()

SammyboiSK odpad!

Taylor Swift by mala kandidovať za prezidentku, pretože jej schopnosť ovládať a vymývať mozog takej hromade ľudí je naozaj obdivuhodná ()

Jan00

Je skutečně obdivuhodná. Neznal jsem ji protože poslouchám spíš klasický rock. Ale překvapila mne dokonalou intonací. Málokterá česká zpěvačka by tento výkon dokázala. Tancovat a nebýt falešná a ještě se doprovázet na klavír a kytaru. Klobouk dolů! ()

Taylor Swift míří do kin

Taylor Swift míří do kin

01.09.2023

…a bude to velký! Pakliže jste zatím nestihli letošní obří turné zpěvačky a globální superstar Taylor Swift, máme pro vás skvělou zprávu. Kromě faktu, že se Eras Tour stále nachází teprve v půlce a… (více)